Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Emberek akik kapcsolatok...

Emberek akik kapcsolatok nélkül próbáltok elhelyezkedni ebben a magyar világban, nem vagytok kétségbe esve, hogyan próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 20:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem reménytelen....
2009. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

tényleg reménytelen :(

21/f

2009. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak a végzettségeteken belül vagy azon kívül is próbálkoztok?


Írja már le mindenki legyen szíves, hogy mit végzett.

2009. dec. 29. 21:41
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Belül-kívül.

Kapcsolatok nélkül reménytelen mostanság az egész.

2009. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszadó vagyok:

volt főnököm biztatott, szerezzek diplomát, így több fizetést, komolyabb munkakört kaphatok. A "nagyfőnök" ezt a főnökömet kirúgta azért, hogy a szeretőjét a helyére tegye vezető beosztásba. A volt főnököm 20 éve dolgozott a munkahelyemen, nyelveket beszélt, jártas volt az irodai munka terén. A "nagyfőnök" szeretője szimpla érettségivel rendelkezett. Diplomát szereztem és persze semmi nem lett a volt főnököm ígéreteiből, azaz "tojnak" az iskolai végzettségemre, a gyakorlatomra, a fejem felé kineveztek egy olyan közvetlen főnököt, akinek iskolázottsága jóval kevesebb az enyémnél, buta, háta mögött kinevetik - DE kapcsolatai révén vezető beosztásba kerülhetett. Szégyen-gyalázat ez rám nézve, ezzel a buta protekciós semmirekellővel szégyent hoztak a fejemre. Egyik kolléganőmmel is éppen ez a szitu történt, mint velem, ő már lelépett azonnali hatállyal, nem bírta elviselni, hogy nála butább protekcióssal - neki is szégyent hoztak a fejére....

2009. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg állati reménytelen ismerősök nélkül.Én 3 hónapja vagyok munkanélküli mert egy svájci milliárdos úgy döntött hogy túl sok neki az a havi 6-700 dolcsi amit nem is neki kell kifizetni mert a bérlői fizetik ki.Hogy tisztább legyen a kép:irodaházi recepciós voltam szívvel-lélekkel csináltam szerettem az emberekel foglalkozni a bérlők is mind jó fejek voltak aztán jött ez a tetű és kivágott mert minek ül ott 2 ember.Gyanítom életében nem dolgozott még úgy istenesen keményen nem tudja milyen szegénynek lenni és hogy milyen amikor hazavágnak egy családot.Ebben a szakmában meg aztán egy napig sem volt.

Akkor tudná hogy a hölgyek dolga a vendégfogadás, na meg az embernek kell ennie ,vécéznie bedöglött liftből kiszedni az embereket stb.Van épp elég meló egy irodaházban ilyenkor mit csinál az őr?Bezárja az egész irodaházat?Megáll az élet?Takarítónéni odaül?A szabályok szerint nem is lehetne egyedűl este mert bármi történhet és nincs aki segítsen és 24 órában járna pár óra pihenő törvényesen.De minek is figyelne a magyar rabszolgák jogaira egy külföldi milliárdos?Én a következőket tettem:

rámentem a netre megkerestem a biztonsági cégeket és szétküldtem az önéletrajzomat de ahová tudtam személyesen mentem mert a személyes kontaktus fontos.Ezenkívűl a nyakamba vettem a várost és a szimpatikus helyekre bekopogtam a papírjaimmal.Az első hogy az ember 2dologgal legyen tisztában:mihez ért és mit akar.Utána jöhet hogy mit szeret.Mindenhol lehet keresgélni.Javaslom keresd fel

az állás.lap.hu oldalt.Regiszrálj ahová lehet.A multipress.hu elég igényes hely kaptam megkereséseket de elkeserítő hogy eddig csak 3 helyen jutottam el az interjúig pedig penge önéletrajzom van de kinek kell egy áltlagkülsejű 35-ös spinkó mikor van egy rakás diplomás fiatal csinos csirke akikkel úgyse tudom felvenni a versenyt.

2009. dec. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen kapcsolatok nélkül tényleg nehéz..,illetve lehet találni annélkül is csak az nem annyira tuti meló...!Jobb(!) helyekre csak kapcsolatokkal lehet bekerülni,nem hirdetik az expressz.hu-n...
2009. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég reménytelen az biztos :'(
2009. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
22:14: Fiatal pasiként, mit mondjak? :)
2009. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

a fiatal pasik is tudnak boldogulni...sőt...

én azért bevállalnám azt a 35ös spinkót :D

2009. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!