Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted Magyarország jelenle...

Szerinted Magyarország jelenleg szabad vagy még mindig elnyomásba vagyunk? Hiszel Magyarország feltámadásába?

Figyelt kérdés
Még mindig ott tartunk hogy JUSTICE FOR 'HUNGARY :)
2009. dec. 28. 17:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nha az a másik a don kanyar 4 rokonom halt meg ill tünt el de pl anyámnak a ferjének az apja megmenekült :)
2009. dec. 28. 21:18
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Még mindig a kommunista szellem elnyomásában vagyunk.
2009. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%
nem kárpátián nöttem fel.. Te Árpád sarja.. szerintem az ország szabad, de rengeteg bizalmatlanság, gyűlölet, elégedetlenség és fanatizmus él még az emberekben.. körülbelül 40-50 év múlva, ha már kihalt a most dolgozo nemzedék, és az ő fiaik épp nyugdíijba mennek, amikor már nem az lesz, hogy aki nem ért egyet hazaáruló... AKKOR FOG FELTÁMADNI MAGYARORSZÁG!!!
2009. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
Ne aggódj testvér!Ez a nép nem arra született hogy csak úgy elnyomják nemzettudatát.A hazafias erők már dolgoznak a feltámadáson!Leszámolunk majd a magyarellenesekkel és felnyitjuk a a többi magyar szemét!Szebb Jövőt!
2009. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
Önkényuralom van, csak demokrcia diszletei közt.
2010. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szebb magyar jövendőt ! Legyen a 2010 erős egy élni akaró magyar nemzet számára ...legyen egy ország feltámadásának éve amit 1000 év szerzett veretjékes munkával és hagyták ránk ezt a "nagy" hagyatékot nemlehet hogy 1000 év hiába onta vér ....LEsz itt még feltámadás ! Szebb Magyar jövendőt !
2010. jan. 4. 20:24
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Magyarország a zsindelyeké. Egyikőtöknek sem tűnik fel hogy ez egy kis ország? elvileg jólétben kellene élnünk. itt vannak a legjobb adottságokkal rendelkező termőföldek, legelők. Sehonnan sem kellene importálnunk, sőt exportálhatnánk és mindenfelől dőlne a lé, ha a magyar gazdaság nem lenne mesterségesen lezüllesztve. Ti egy gazdag országba születtetek, miért éltek szegénységben?
2010. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Huuuu engem ugy elnyomnak hogy már szét is lapultam.... Idiót'k!!!
2010. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Gazdasági szempontból igen, elnyomásban vagyunk. Az alapján, hogy már nem vehetsz fel egy mellényt, nem védheted meg magad és nem mondhatsz ki bármit, szintén elnyomásban vagyunk. Ha ezt szóvá tesszük jön a rendőrség és hülyére ver. Ha már ők is kevesek, a végén behívják az uniós/NATO "rendfenntartókat". Maj' belefulladok a nagy szabadságba.
2010. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%

Én nem hiszem,hogy mi ellenénk nyomva.Szabadsága megvan mindenkinek,csak egy-két fiatal súttyó aki a tanulásban nem ér el sikereket az inkább az erejét fitogtatja,ötvözi ezt egy kis hungarizmussal,revíziós eszméket vall és "szabadítsuk meg az országot"jelszavakkal azt hiszik magukról,hoy ők a nagy forradalmárok,akik az országot elnyomó erőkkel szemben feltudnak lépni.Aki nem velük van,az ellenség az ő szemükben,hazaáruló néven nevezik őket,pedig pontosan az ilyen "forradalmárok"azok akik az országot megszégyenítik.

Most lehet mindenféle komcsinak hívni,ez a ti formátok..

2010. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!