Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is jobb, hogy nem...

Szerintetek is jobb, hogy nem tartozunk nyugathoz és valószínű nem is fogunk?

Figyelt kérdés

Hála az Égnek, hogy nem a haladó szellemű Nyugathoz tartozunk, ahol:

-hároméveseket vesznek egy életre rendőrségi nyilvántartásba "rasszista" kiszólásokért (Anglia)

-törvénybe akarják foglalni, hogy a férfiaknak ülve kell pisilni, mert állva csinálni ezt kirekesztő (Svédország)

-a nem erőszakok 100%-a bevándorlók követik el (Svédország)

-kiverik a sört a kezedből, a szoknyás barátnődert megverik muszlimok, mert ezek "erkölcstelenek" (Anglia)

-a helyi főmufti szerint a csador nélküli nőket megerőszakolni nem büntetendő cselekedet (Dánia)

-én vagyok az egyetlen az RER (helyi hév) megállóban (Párizs)


soroljam még?


Köszönöm, inkább maradok mucsai, és nem idomulok a "haladó" szellű Nyugathoz. Maradok maradi fehér, heteroszexuális. Akkor is, ha már tilos lesz. Én, a klerikálfasztiszta reakciós. Mert emlékszem, így hívták az ilyet az átkosban, s most, amikor a Szovjetúnió helyett olyan szövetség tagja vagyunk, amelyet maoisták, német ex-KISZesek, '68-as terrorsiták vezetnek, sem fogják másképp hívni, ugyebár.


Kezicsólom'



2014. ápr. 19. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Köszönjük hogy belátást engedtél a mérhetetlen káoszba a fejedben.
2014. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

baj van kedves kérdező?

úgy látom, nem is kicsi!

2014. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"-én vagyok az egyetlen az RER (helyi hév) megállóban (Párizs)"


Két dolog:

-ennek mi köze az egészhez?

-ezek szerint annyira mégsem rossz az a hanyatló Nyugat, ha ott tartózkodol?

2014. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
gondolom, kimaradt a "fehér" szó.
2014. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező rád egy szót lehet csak használni: hülye vagy, nem kicsit, nagyon.
2014. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De a nyugat-európai fizetés és életszínvonal az kellene, mi?
2014. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Amiket írtam, mind megtörténtek már nyugaton.

Ha kéritek forrást is mutatok.



Az életszínvonal valóban nem jönne rosszul, de a dolgok amiket a kérdésben írtam, azokat ne.

2014. ápr. 19. 17:04
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Te kérdező, ne haragudj, de nagyon látszik, hogy te a bulvár hírekből tájékozódsz... az, hogy kiragadsz 1-2 megtörtént esetet amik szélsőséges muszlim bevándorlók okoztak Angliában, vagy esetet, nem azt jelenti, hogy az általános dolog, kicsit gondolkozz már mielőtt írsz, légy szíves még mucsaröcsögén is.
2014. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Ennyi erővel országon belülről is össze tudna szedni bárki pár felkapott esetet. Ez kb olyan mintha Pista bácsi kijelentene valamit a kocsmában, te meg azonnal tényként kezelnéd hogy az úgy van.


De köszönjük az agymenést.

2014. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rossz hirem van: de. Azon problemak/bajok tekinteteben amit felsorolsz, sajnos mindenben a nyugati liberalizmust favorizalja az allam.

Persze az egyetlen dolgot ami jo (a fizetest) azt nem vesszuk at Nyugatrol.


amugy en is Parizs, es utalom a Nyugatot mint a szart, de mit csinaljak ha otthoni fizetesbol nem lehet megelni?

2014. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!