Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jól tettük, hogy kihívtuk a...

Jól tettük, hogy kihívtuk a tűzoltókat?

Figyelt kérdés

Hali!

Tegnap este a nádas kb. 30-40m hosszú sávban égett jó nagy lánggal...kihívtuk a tűzoltókat, de az egyik beosztott (nem a szerparancsnok) eléggé bunkózott: hogy minek kell ilyen kis tüzekhez kihívni őket meghogy ő nem fog begyalogolni odáig a bokáig érő mocsaras sz*rban stb... aztán a végén, hogy eloltották jöttek ki megkellett adni a kihívó adatait...meg mondták, hogy tolatás közben a sofőr nem figyelt így betörték az egyik tükröt....

Jól tettük hogy kihívtuk őket, valami gondunk származhat belőle? Ugye nem kell kifizetnünk semmit?



2014. ápr. 12. 13:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"nem azzal szórakozunk, de ha egy nagyobb tüzet lát az ember akkor kihívja a tűzoltókat, hogy nehogy elterjedjen az épületek felé nem?!"


Véleményem szerint én is ember vagyok, mégsem hívtam még soha tűzoltókat.

2014. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tettétek jól! Az a tűz nem terjedt az épületek felé!
2014. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez komoly? Letoljátok a kérdezőt, mert nagy tűzet lát , és kihívja a tűzoltókat??

Jól tette, hogy hívta őket, mert akár nagyobb baj is lehetett volna.

Mert valaki szerint nem terjedt a tűz a házak felé? Hát persze, hogy nem terjedt mert addigra eloltották, de ha hagyják égni, és a szél a tűzet a házak felé sodorja akkor meg az lett volna a baj, hogy ott voltak de nem hívtak tűzoltókat.

Én sem hívtam még tűzoltókat soha ki, de csak azért nem mert nem volt olyan eset, hogy kihívjam őket. De simán kihívtam volna én is őket, ha tűzet látok, és veszélyesnek ítélem.

2014. ápr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul tettétek. Ha minden kis nádtűzhöz tűzoltó tűzoltókat hívogatnának az emberek, akkor nem maradna szabad kapacitás a komolyabb tüzekre, ahol emberek halnak meg. Máskor ilyet ne csináljatok!
2014. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Jólvan, laikusként nem tudtuk megítélni, hogy mennyire lehet veszélyes...de büntetéstől nem kell tartanunk ugye?
2014. ápr. 12. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!