Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A csehek vagy a szlovákok...

A csehek vagy a szlovákok vannak jobb viszonyban a magyarokkal?

Figyelt kérdés
Annyit biztosan tudok, hogy Ján Slota nagyon hungarofób, de ez csak egy ember. Akkor tehát melyik országban hagynának meg élve magyarként?

2014. ápr. 5. 11:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Csehek, egyértelműen kedvesebbek.


Felvidéken élő magyar állampolgár.

2014. ápr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 belapus ***** válasza:
84%
Gondolom, a csehek, mert velük nincs közös határunk, ami sok vita forrása lehet.
2014. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csehek.
2014. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magyarként élek Szlovákiában 3X éve és még élek, úgyhogy nem értem a kérdésedet.
2014. ápr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolso. Valszeg ha eltel volna Csehorszagban, akkor volna viszonyitasi alapod.


Hatarok.

Osztrakokkal van kozos hatarunk. Szoktak konfliktusok adodni Ausztria es Magyarorszag kozott? Csak kerdem, mert Ausztria eleg bekes orszagnak tunik

2014. ápr. 7. 23:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja meg annyit, hogy kepletesen ertettem azt, hogy mely orszagbam hagynanak elve :)
2014. ápr. 7. 23:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdezted, hogy melyik országban hagynának meg élve. Erre válaszoltam, hogy Szlovákiában biztosan.


Egyébként én még Csehszlovákiában is éltem.


És hogy feleljek is még... A legtöbb szlováknak és csehnek teljesen mindegy, hogy valaki magyar vagy nem. Régi közhely, hogy a csehek szeretik a magyarokat. Ma már szerintem teljesen mindegy nekik. Talán csak az idősebb generációknak nem.

2014. ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért az 1848-as szabadságharc nem volt olyan békés velük sem :-)
2014. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaj, de en azt csak ugy viccesebben irtam kb :) Mi van most Ján Slotaval? El meg, bortonbe van, vagy mi van azzal a gorennyel?
2014. ápr. 8. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Én 3 "szlovákkal" dolgoztam együtt,akiknek Magyar nevük volt,de érdekes,hogy egyik sem tudott Magyarul...Azaz egyik végül igen,mikor elromlott a Lap Top-ja és tőlem kért segítséget. :D Okádék nép...
2015. máj. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!