Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ami...

Mit gondoltok arról ami Ukrajnában, Kijevben van most?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs esély Munkácsra nekük még akkor sem ha szétesik Ukrajna ! Egyik politikai pártnak sem érdeke !
2014. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok Ruszin!Régi magyar családból származom.

Minden egyes rokonom magyar! A Ruszinok ruszinok a magyarok pedig magyarok! Ez nem összetévezendő...

2014. febr. 25. 16:18
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem érdemes vitatkoznod vele... csak egy sötét széljobber (nem minden széljobber sötét, de ő pont az :) ), aki területeket akar foglalni úgy, hogy azt sem tudja, mi van ott.


Gondolod, hogy Kárpátalja rendelkezik elég erőforrással ahhoz, hogy önálló állam legyen? Sokan még magával Ukrajnával kapcsolatban is kételkednek.

2014. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jobb hogy szélsőjobbos vagyok, minthogy egy kib*szott zsideszes lennék..

Igen, minden vágyom hogy a mai csonka magyarországnak kijusson egy kis terület.

Ja meg kérdező, őszintén sajnálom hogy ruszinnak nézeltelek,de csak azért mert sehol nem tüntetted fel hogy Magyar vagy, már pedig kárpátaljában túlnyomo többséggel ruszinok élnek.

És az elöttem szoló, 1, nem vitatkoztam a kérdezővel.. 2, Írod hogy kárpátalja nem rendelkezik elég erőforrással stb.. HÁT ÉPP EZAZ! most az terjed hogy Ukrajna ketté fog szakadni, és ha ketté szakad, legalább jusson már ki nekünk Magyaroknak is valami.

Na összefoglalva: dögölj meg.

2014. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát már nem azért, de te csak azzal törődsz ami neked lenne jó...Kárpátalján a magyarok kissebbség és képzeld el mi is szeretnénk a magyarokhoz tartozni, de nem így! Itt sokkal több ukrán él mint magyar!!! Nekunk csdak rosszebb lenne! Ahhoz előbb ki kell az itteni uránoknak vándorolni !!%!!
2014. febr. 25. 20:23
 16/16 anonim ***** válasza:

ÉRTSD MÁR MEG HOGY AZOK NEM UKRÁNOK HANEM RUSZINOK!

Persze, persze vannak ukránok de TÚLNYOMÓ többséggel Ruszinok és Magyarok laknak.

Nem azt nézem nekem milenne a legjobb, csak azt hogy a Magyarországi Magyaroknak mi lenne a legjobb, amugy meg, nem kell elmenniük onnan, élhetnek kettős állampolgársággal is ám..

2014. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!