Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról baloldaliak, liberálisok, internacionalisták, globalisták?


2013. dec. 31. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Abból amiket itt olvasok már félek reagálni kérdésekre, de speciel nem értem mi a gond.

Most ha én Magyarként élnék a videó leírásában szereplő Japánban, attól még ugyan úgy élhetnék a magyar kultúra szerint (és tenném is, mivel a Japán idegen lenne számomra), és a Japán kultúra is ugyan úgy menne a maga útján attól mert én ott lennék.

A gond akkor jön, ha valahol erőltetnek valamit. Ilyenről én eddig még nem hallottam, úgyhogy nem értem ezeknél a kérdéseknél, hogy mitől félünk?

2013. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Én meg nem értem a videót mivel nem tudok angolul, szóval bekaphatja. Rohadt nácik!
2013. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Képzeljétek Lord Nelson helyébe Hitlert, az indiánok helyébe pedig az összes, Németországon kívüli népet. Mit gondoltok erről a videóról jobboldaliak, szélsőjobbosok, nacionalisták?
2013. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy ez az egyik legnagyobb érv a klerikális jobboldal történelmi gonoszsága ellen, amit a film bemutat. (Bár az elején a tengerparton "bícselő" indián elég vicces volt.)
2013. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát annyiban egyetértek a videóval, hogy a fehér népesség az elmúlt pár száz évben eléggé úgy viselkedett, mint egy erőszakos görcs, és eléggé sok gondot okozott a világnak. De ma már nem mondanám, hogy ez az általános, azt meg főleg nem, hogy faji okai lennének. Támogatom azt, hogy a népek keveredhessenek, az erőszakosságot nem. Én azt gondolom, hogy toleránsnak, megértőnek kell lennünk egymással szemben, amibe belefér a vegyes házasság, homoszexuálisok házassága, stb. De erőszakkal ezt nem lehet elérni bármely országban, csakis észrévekkel és helyes példamutatással. Ha pedig ez nem fog sikerülni, akkor kiderül, hogy tévedtünk. De szerintem ezek jó elvek, csak időt kell hagyni, hogy érvényesüljenek. A nacionalizmust abszolút idejét múltnak tartom, de azt elismerem, hogy a nacionalizmus, illetve a kulturális különbségek miatti rettegés elég sok háborút okozott már.
2013. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miről szól a videó?
2013. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A videó kb. azt próbálja elmondani, hogy a fehérek akik Amerikába mentek nagyon jók voltak és az indiánok azok akik nem akarták, hogy ők ott legyenek és voltak rasszisták, ezért hát megölik őket a fehérek. Akiket amúgy úgy ábrázolnak, hogy ők csak színlelik az anti-rasszista stílust és ők arra mentek, hogy lemészárolják őket a földjükért.

Igazából azon túl, hogy a videó inkább szerintem az amcsikra vonatkozik (ezt speciel nem lehet ráhúzni egy itthoni etnikumok közti problémára se), szerintem elég gáz.

Amúgy fura, hogy a videó leírásában a kitevője közli, hogy a fehérek ellen rasszista mindenki mert a végüket akarják, de a videóban őket mutatja be ilyennek.

2013. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szóval egy árja készítette a videót, biztos kicsi a pénisze és kisebbségi komplexusa van, ebben vezeti le.
2013. dec. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A videó lényege, hogy a fehér angolok áthajóznak az észak-amerikai indiánokhoz, akik nem látják őket szívesen, ezért az angolok elkezdik őket rasszistázni és végül lemészárolják őket, mert rasszisták, akik ugye gonoszak. Évekkel később ott van a Pocahontas bige, aki az egyetemen rendesen betanulta, hogy a rasszista indiánok milyen rosszindulatúak voltak, mert nem fogadták szívesen az európai bevándorlókat és ott van a könyvben, hogy a rasszista indiánoknak milyen fajtái vannak. Közben az angol telepes férfi nagyban vigyorog.


Az angolok a bevándorlók, az indiánok a fehérek.

2014. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!