Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a Jobbikból kivonnánk a c....

Ha a Jobbikból kivonnánk a c. gányozást, "izraelitázást", akkor mennyien szavaznának a turul madárra, meg a "Csodaszarvasos mondára"?

Figyelt kérdés

Mindig arra hivatkoznak, hogy van 800 e mindenben hű támogatójuk. Namost azért tegyük, hozzá, hogy a kisebbségi részeken 25-30% szedtek össze máshol meg 5 % sem. Szóval hiába mondják azt, hogy elsősorban a „csodálatos” gazdasági programjuk miatt szavaztak rájuk (ami egy "jókivánsággyűjtemény"), meg a magyar hagyományok ápolása miatt.

Ha befejeznék a gyűlöletkeltő politikájukat valószínűleg szinte alig szavaznának rájuk. Az embereket nagyrészt annyira nem igazán érdekli a csodaszarvas monda meg a turul madár.


2014. febr. 17. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a-a. a cigányok életmódjába alapvetően nem tartozik bele a bűnözés. az bűnöz, aki bűnözni akar, nem azért mert kell a "túléléshez". egyenlően kell büntetni, nem szabad a cigányokat olyan szöveggel védeni, hogy "szegín romákoknak" nincsen megélhetésük, ezért bűnöznek, ezért lopnak, csalnak (hazudni viszont mindenki hazudik). nincsenek megfelelően iskolázva? nem csodálom, pedig az oktatás mindenkinek (!!free!!) elérhető, ahhoz nem kell a szegín romákoknak ékőteni á drágá segíjt. azért ha van egy szakmájuk, Isten bocsá' érettségiük, megtanulnak magyarul TISZTÁN ÉS ÉRTHETŐEN beszélni, tisztálkodnak, találhatnak munkát. Ha nem is itt, akkor külföldön. Ezenkívül nem erőszakoskodnának, normális életet élnének, nem éreznék magukat kiskárályoknak az utcán, iskolában, meg kb. minden helyen, aholt 12-nél többen vannak hangtávolságon belül, egyszóval: ha civilizáltan viselkednének, már meg is lenne az áhított integráció. nem akartam eltérni a témától, bocsi. ha nem lenne a Jobbik "cigányproblémája" senki rájuk se hederíteni. elmerülnének a kispártok tengerében. am. a cigánykérdésre vonatkozó programjuk nem hülyeség, vannak benne jó ötletek. kár hogy nem tudják megvalósítani. viszont a gazdasági programjuk katasztrófa. végül is az EU pénze tartja egyben az országot. csak talán ma már túl liberálisak vagyunk... nem kellenek pártok, az kell, hogy az egész emberiség egy állammá, az egyesült emberek államává(ez nagyon hülyén hangzik) alakuljon át, eltűnjön az agresszió, a szenvedés. nem lenne fasizmus, rasszizmus, de nem lenne pozitív diszkrimináció sem, és minden ember, legyen sárga, barna, fekete vagy fehér vagy szürke, vagy okker, egyetértésben és békében éljenek, együtt építsék a jövőt. de ez lehetetlen. sajnos a fejlődés csak konfliktusok árán megy végbe. na ennyi. most kibeszéltem kb. 4 évet, meg úgy 50-et a jövőben.

bocs hogy mondat elején nem nagy a betű, telóról vagyok.

ja és cigó vagyok, ha nem gáz.

2014. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: esküszöm, hogy nem vagyok rasszista!!!! Halál komolyan írom itt neked, semmi bajom a négerekkel, semmi bajom az ázsiaiakkal, a mexikóiaiakkal, tényleg semmi hidd el.

VISZONT!

Miskolcon tanulok jó pár éve, éretségiig 4 év, aztán 2 év szakma és most végzek egyetemen, szóval még 4 év. Hidd el nekem, hogy semmi bajom amikor egyedül sétálok Miskolcon és jön velem szembe 4 magyar, azaz fehér. Azt viszont leírom, hogy mikor ugyanígy sétálok egyedül Miskolcon és jön velem szembe 4 cigány, a szívverésem felgyorsul és reménykedek, hogy ne szóljanak oda nekem, ne üssenek pofán csak úgy poénból. Annó 16 évesen így sétáltam, jött velem szembe 3 cigány, nem roma, hanem CIGÁNY, és az egyik poénnak gondolta ha leüt. Nevettek is mind a hárman.

Mondok még 1 sztorit: egyik 12 ÉVES ismerősöm a focilabdájával ment volna az Avason keresztül pályára focizni. Kb egy 30 főből álló cigánybanda körbevette és mondták neki, hogy válasszon egyet közülük és vele összeverekedik. Ismétlem: 12 ÉVES KISFIÚ!!! Elsírta magát és szerencsére csak a labdáját vették el tőle. Vágod, hogy már ez is nagy dolog, hogy verték meg????? kihúztuk a rendőröket, tudod, hogy mit mondtak erre? "- És most mit csináljunk velük?" Ennyi volt a válasza a rendőruraknak. Szóval ha neked ez nem probléma, akkor nincs gond a cigányokkal. Amúgy baromi könnyű olyan vidékről lerasszistázni a másikat, ahol nincsenek cigányok. Inkább tedd össze a kezeidet és mondj el egy imát, hogy ilyen jó környékre születtél.....

2014. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Á, hagyd, az ilyenek a rasszistázáson, turulozáson, nácizáson kívül többet se tudnak!


Legalább jól demonstrálódik milyen az átlag ballib értelmi szintje.

2014. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!