Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki szokott röpke 10 milliót...

Ki szokott röpke 10 milliót kölcsönadni az ismerősének, egy mélygarázs parkolójában?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen hülyének nézik az embert. A BKV jogi igazgatója a 10 milliót kölcsönkapta??!!! Mire kellett neki? Ennyi pénzt az ember nem egy félreeső helyen ad kölcsön, hanem minimum közjegyző előtt.
2009. dec. 7. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ja mindenben teljesen hülyére akarják venni a népet.

A végén úgyis kimossák magukat a T.ügyvéd urak...

2009. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök mese ez a kölcsonkérés is,ügyvédi húzás.Csak itt aki adja azt is elszámoltatja az Apeh,hogy eltitkolt jövedelméből van-e?
2009. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki tud ilyen lehetőséget szóljon már! Én szívesen fogadnék akár örökbe is ennyi pénzt!
2009. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is megdobhatna valaki 10 millával.
2009. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A történet teljesen életszerű. A neve Mélygarázs Hitelbank. A költségek csökkentése miatt nem tartanak fenn irodát, hanem mélygarázsokat használnak. Az én hiteligényem is pozitívan bírálták el holnap este megyek a mélygarázsba.
2009. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen kis összegeket nem szoktam visszakérni, rögtön ajándékba adom !! :DDD
2009. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En kb haromszor adtam kolcson 10 milliot... De nem garazsban hanem barlangban nehogy eszre vegyenek... De pssszt!!!
2009. dec. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!