Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van értelme politika témakörbe...

Van értelme politika témakörben pontozni a válaszokat?

Figyelt kérdés
Szerintem itt semmi értelme pontozni, a baloldaliak alapból leszavazzák a jobboldaliak válaszait valamint a jobbosok is a balosakat, gondolkodás nélkül. Hiába próbál valaki valami értelmes, korrekt választ írni, automatikusan megy a piros kéz.
2014. jan. 28. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész gyk-ra jellemző, nem csak a politika témakörre. A válaszokat nem hasznosság hanem szimpátia alapján pontozzák. Semmit nem jelent.
2014. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egész gyk-nak illendő lenne már megújulnia, és tényleg elfelejteni ezt a hülye pontozásos baromságot, mert trollok miatt, nem lehet alapozni rá.


Kellene egy olyan lehetőség is, hogy válaszokra is lehessen válaszolni, és azt kicsit eltolva alá tenné, nem kellene mindig írni, hogy 2-es vagy 5-s, meg 38%-os stb...


Hol lehet ezeket javasolni? Van valami admin kategória? Vagy email?

2014. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én azt is szívesen látnám hogy ha a kérdéseket is lehetne pontozni. Ha mondjuk a kérdést megnézi 10 ember és mind a 10 szerint egy értelmetlen állatság akkor töröljék ki szépen, ne legyen még ott napokig, hogy én lássam és felidegesítsem magam rajta, majd odaírjak valami teljesen oda nem illőt, esetleg durvát, amiért majd jól lepontoznak:) Ezzel elejét lehetne venni az elpattanásoknak és az irdatlan off-oknak.
2014. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltűnne a pontozás és átmenni a válaszolós dologba, akkor ez már nem az lenne amiért létrejött, hanem csak egy szimpla fórum lenne.
2014. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most is fórumként van használva. Jelenleg is egymás válaszára válaszolunk.
2014. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es

info@gyakorikerdesek.hu

Ide írhatsz, de nem biztos hogy válaszolnak. Attól függ, melyik moderátor olvassa.

Már több mint egy éve kértem a regisztrációm törlését, mert elegem lett a trollokból. Azóta se történt semmi.

2014. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elvileg nem. Ha a pontozás az után járta, hogy a választ értékelő mérlegelte is, amit olvas. Persze néhány témában még így is értelmetlen a pontozás, de a politika pont nem az volna.


Kíváncsi lennék például, hogy szokta-e még valaki rajtam kívül használni a "félig hasznos" gombot.


Épp emiatt is, butaság volt lehetővé tenni a név megjelenítését, mert az addig rendben van, hogy valaki (nick)névvel vállalja a véleményét, ez így tisztességes, viszont egy alapvetően nem véletlenül anonim oldalon így könnyen azonosíthatóvá válnak a válaszolók és ha valaki kihúzza a gyufát, a válaszai olvasatlanul, vagyis a tartalmától függetlenül lepontozhatók lesznek.


És az oldal jellegéből adódóan sem lehet direkt válaszolni a hozzászólásokra. Ez elvileg eleve szabálytalan. Ugye aki kinyitja a szemét, az itt alul is olvashatja:

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"


Persze ennek elkerülhetetlen a megszegése. Kizárt dolog, hogy valaki mindig meg tudja állni, hogy ne kezdjen vitába.


A közvetlen válaszlehetőség helyett én sokkal inkább üdvözölném, ha néhány alap HTML kód (<b> <i> <u> <a href="">) működne a hozzászólásokban, mert ez sokkal átláthatóbbá tenné őket, illetve egy megváltás lenne, ha szerkeszthetők lennének a válaszok.

2014. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még valami, a jelentés.

Akár kérdést, akár választ jobb lenne, ha csak indoklással lehetne jelenteni.

2014. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapból elrontották azt h a hasznos a zöld kéz a nem hasznos meg a piros kéz és így a sok sügér azt hiszi h ez tetszik vagy nem tetszik.. inkább lehetne olyat h 1től 5ig pontozhatnád a választ.
2014. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdésre: igen így van. Hasznos lenne a értékelés, de sajnos így működik.

Egyébként én annak örülnék, ha a kérdező véleménye nagyobb hangot adna. Pl. értékelik 10-en a válaszom és abból 1 a kérdező, akkor ez olyan, mintha 19-en értékelték volna, és 10-et ér a kérdező véleménye. Nem tudom mennyire világos, de remélem azért érthető voltam.

2014. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!