Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálja még ma is mindenk...

Miért utálja még ma is mindenki annyira a németeket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nem utálom a németeket. Te miért utálod a németeket?
2014. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Mert jobb a szem és hajszínük, mint másoknak:D


Gondolom amiért sokan utálják az oroszokat, a briteket, a franciákat, amerikaiakat....stb


Történelmi jelentőségű ellentétek, múltbéli sérelmek, általában ezért.

2014. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ma itt mindenki utálja a másikat. Akár német, akár orosz. Akár nemzetiségi, akár nem. Akár szomszéd, akár ismeretlen. A fontos az utálat, mert ma ez a dresszing. És a többség szívja magába, mint az ópiumot. E pótcselekvés jól megosztja a népet, a kizsigerelők meg vidáman teszik a dolgukat.
2014. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Talán azért, mert magát civilizáltnak és a mai napig felsőbbrendűbbnek tartó nép, amelyik amint átlépi a határt és mondjuk a Balatonra, vagy Mogyoródra érkezik "elfelejt" viselkedni. Ezen kívül pedig Európa 70%át gyarmatként kezelik és ami szomorúbb, igazuk is van.
2014. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem őket, és nem ismerek olyat, aki utálná. Bár dolgoztam egyszer lengyelekkel, ők tényleg szívből utálják őket.
2014. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert tele hugyozzák a Balatont meg lopnak.
2014. jan. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Csak a buta emberek utálnak komplett népeket, én inkább egyénenként döntök.


Nem, nem utáljuk a németeket, ahogy sem ők, sem a franciák, sem az angolok nem utálnak viszont minket. Annyira vagyunk nekik fontosak, mint nekünk pl. a lettek vagy a montenegróiak. Nem körülöttünk forog a világ.

2014. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az undorító viselkedésük miatt.
2014. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
a német cégek komoly munkalehetőségeket adnak a magyarok szájába..na ezek után tényleg utálhatod.
2014. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!