Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nyugati országok hova...

A nyugati országok hova sorolnak minket? Közép, vagy inkább kelet-Európához?

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 14:39
 1/10 anonim válasza:
Közép ;)
2014. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kelet.


Nekik minden kelet, ami a szovjet blokkba volt.

2014. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Földrajzilag tudják, hogy közép, csak - nagyon helyesen - nem érdekli őket. Kulturálisan és politikailag keményen keletiek vagyunk és a hírek, interjúk arról szoktak szólni, nem a geológiáról.
2014. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Kelet-Európa. Mi magyarok szeretjük áltatni magunkat evvel a közép európaiak vagyunk szöveggel, egy nyugati embernek, ami nem nyugat, az kelet. És ez így van rendjén, hisz a magyarok valóban keletiesen mentalitással rendelkeznek.
2014. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Igazat írtak tényleg gondolkodás módban meg úgy mindenben kelet-európaiak vagyunk. Földrajzilag közép-európai.
2014. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Én keleti vagyok és büszke vagyok rá. Románokat, albánokat, ukránokat érzem testvéreimnek, nem franciákat, angolokat stb.
2014. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Kelethez sorolnak minket, ami nem is baj. Személy szerint nekem is szimpatikusabb a kelet, rengeteg szempontból jóval józanabb viselkedése. Sokkal inkább példa számomra Putyin, mint a nyugati liberális vezetők és nem csak Magyarországon, hanem a körülöttünk lévő országok nagy részén is az a trend tapasztalható szerencsére, hogy az emberek itt nem adják be a derekukat(annyira) a kozmopolita, liberális, internacionalista hullámnak, mint nyugaton, ahol ez gyakorlatilag teljesen jellemzővé vállt.
2014. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Pedig ez a jövő és ez ellen nem tudtok mit tenni.

Éljen az emberiség, a kozmopolitizmus, a liberalizmus LE a nemzetekkel!!

2014. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Csatlakozom az előzőkhöz.

Én is inkább kelet párti vagyok.


Nem tartom jó dolognak, hogy az etnikai színes kisebbségeknek több joga van, mint egy szovjet kiképzőtisztnek anno.


Szintén ellenzem a kozmopolita, liberális, internacionalista eszméket.

A rend ellentéte a túlzott liberalizmus.


Keleten, például Oroszországban támogatják a kultúrát, vannak értékek még.

Franciaországban pedig nincsenek értékek, csak mindent leromboló multikulturalizmus.

2014. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Ezeknek minden kelet ami keletebbre van tőlük.
2014. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!