Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Holokauszt-tagadók szerint...

A Holokauszt-tagadók szerint hová lettek azok a zsidók, akiket deportáltak és soha többé nem tértek vissza?

Figyelt kérdés
zsidó, Holokauszt, világháború

2014. jan. 6. 13:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
ott a pont. Mellesleg a holokauszt tagadás bűncselekmény
2014. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként Eichmann egy ujságírónak szalagra mondta életét még mielőtt megtalálták volna és ott kényszer hatasa nélkül mondta el h megölték a zsidókat
2014. jan. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%

Szoval munkataborokba vittek oket.

Az apro gyerekeket is?


Egy nagyon szemet allitast olvastam, hogy a gyerekeket azert vittek, mert a nemetek elismertek, hogy a zsidok csalad-szeretoek, es nem akartak nekik fajdalmat okozni. Igen? Akkor miert valasztottak el a ferjeket a felesegektol, es miert valasztottak kulon azokat a gyerekeket, akiket nem azonnal szandekoztak meggyilkolni, hanem elobb kiserletezni rajtuk? Es azert gyilkoltak meg a fiatal gyerekes anyakat a gyermekeikkel egyutt, hogy ne szenvedjenek az elvalasztas miatt.


Ezen "vizsgalodok" aljassaganak es a gyavasaganak nincs hatara.

2014. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
43%
én meg azt hallottam Auschwitzban a gyerekeket egyből megölték a beérkezésnél, és nem adta kenni senkinek sem. Mégis, a felszabadítók által készült képeken jól táplált, a kamerára csodálkozó gyereket és nőket mutattak.
2014. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
Elsősorban valóban munkatáborok voltak ahova a zsidókat vitték.De akiket alkalmatlanak találtak a munkára arra nem volt szükségük.Sok időst és kisgyereket megöltek egyből.Többiek meg dolgozhattak reggeltől estig minimális élelemmel.Ők több hónapinyi szenvedés után haltak meg az sem valami rózsás.
2014. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%

Értelmes ember nem tagadja, és nem is helyesli. De vannak furcsa dolgok. Például hol a hamu? Nagyobb csontok, koponya nem ég el, a mai krematóriumokban sem. Hol vannak? Tonnákra kéne rúgniuk. Én jártam Auschwitzban, egy ujjpercnyi csontot sem láttam. Bőröndök, levágott haj stb.

Ennyi embert megölni technikailag nagyon nehéz, nem lehet ezreket naponta elégetni, a kemencék nem működhetnek megszakítás nélkül.


Mivel fűtötték a kemencéket egy, a nyersanyaghiánytól szenvedő, háborút viselő országban? Fával? Szénnel, olajjal? Mikor a tankok megálltak üzemanyaghiány miatt?


Nincs gázkamra. Nincs. Sehol sem. Az auschwitz - i rekonstrukció, ott a helyszínen is elmondják. Német táborokban egyébként sem volt gázkamra, a hivatalos verzió szerint sem, csak a lengyelországi táborokban, de azok ma már nincsenek meg.


Kár is folytatni. Én mindig azt javaslom, a holokausztot hasonlítsuk össze a katyn - i vérengzéssel. Ott "csak" 25 ezer embert mészároltak le, elkoptak a pisztolyok csövei, megőrült a gyilkosok közül többen is, tanulmányozható minden irat ma már stb. Egy ekkora horderejű esemény, mint a holokauszt meg még mindig vitatott. Ha szankcionálják a tagadását - hangsúlyozom értelmes ember nem tagadja, csak a részletekben, számokban nem ért egyet - az nem old meg semmit.

2014. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%

Az úgynevezett holokauszttagadók már ezerszer elmondták, hogy rengeteg ember halt meg munkában, a járványoktól és az éhezéstől és ők csak az elgázosításban nem hisznek.


De ti folyamatosan csak nyomatjátok, hogy a holokauszttagadók az egész holokausztot tagadják és abban hisznek, hogy nem vittek el senkit, nem halt meg senki. Fel kéne már végre fogni, hogy nem ebben hisznek.

2014. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
47%

"ők csak az elgázosításban nem hisznek. "


Paradox, hogy pont azok nem hiszik el (nem akarják nyilvánosan elhinni), hogy a nácik gyilkoltak, akik a nácizmussal, mint faji felsőbbrendűséget, élettérelméletet és megsemmisítendő szolganépeket meghatározó ideológiával szimpatizálnak. Annak ellenére nem hiszik el, hogy túlélők ezrei, tízezrei egyöntetűen tanúsítják a megtörténteket és több raktárra való képek, filmfelvételek, feljegyzések dokumentálták a borzalmakat. Ez a leggyalázatosabb álszentség, hasonló, mint amikor egy tömeggyilkos családtagjai mosdatják "egyetlen kicsi fiukat" a bíróság előtt, mert "ő nem tehet semmiről"...

2014. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Ők biztos jobban tudják, mint a túlélők.
2014. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
42%
Ha technikailag lehetetlen volt kivitelezni annyi ember elgázositását és utána a csontok stb eltüntetését, akkor miért hinnénk el,hogy megtörtént?! A nőket és a férfiakat meg elég egyértelmű,hogy miért különitették el, pl a kollégiumban is külön vannak a nemek...
2014. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!