Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az EU helyett Oroszországot...

Ha az EU helyett Oroszországot választanánk, milyen gazdasági kapcsolatok valósulhatnának meg?

Figyelt kérdés
2013. dec. 25. 10:37
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

köszönöm kedves 46%-os, te érted a kérdést egyedül, azt hiszem


többiek: nem nyugat-barát ellenérvek kellenek

és nem an globális pénzügyi háttérhatalommal való kapcsolat "érveire" vagyok kiváncsi

2013. dec. 25. 11:44
 32/41 anonim ***** válasza:
41%
Valójában nem kell választani.Meglehet oldani hogy kapunk és adunk feltételekkel nem kell teljes együttműködés.Nem kellene egyik oldal kiszolgálója se lenni mert azzal járnánk jól ha mindkét oldallal az érdekeinknek megfelelő megállapodásokat kötnénk.
2013. dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Szerintem meg vonjuk be Oroszországot is az Unióba, azzal járnánk a legjobban. :)

Legalábbis a nyugati fele meg beférne ide, az Urálon túli területek meg lehetne akár egy külön ország is.

2013. dec. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Miért gondolják sokan, hogy az orbáni nyuggerkommunizmust az oroszok önként és dalolva finanszíroznák? Pusztán szívjóságból? :)
2013. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

hosszú távú gáz és olaj szerződés

orosz befektetők adótámogatása (Malév stb.)

vámunió

kb.ezek

2013. dec. 25. 14:32
 36/41 anonim ***** válasza:
41%

Most nem azért, kedves keletmániákusok, de Oroszország gazdasági erejénél egyedül a német gazdaság 30%-kal erősebb, az egész EU gazdasága pedig 7-szer nagyobb, mint az orosz.


Na most nem vágom, hogy ti milyen piacot vártok az oroszoktól, ami jelenleg nincs meg, mert Oroszországot is kb. ugyanazok a multicégek tartják fenn, mint amik minket is. Szóval nem lenne nagy váltás...

2013. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
24%

"Na most nem vágom, hogy ti milyen piacot vártok az oroszoktól..."


Ezek még az ördöggel is üzletelnének, fejest a szakadékba, csak "nehogy már a zsidók"...

2013. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
21%

Khm.: [link]

[link]

[link]

[link]

Ezek elég nagy országok? Szerintem egy icipici emberszám lakik itt. Na pl velük IS lehetne. De ettől még nyugattal is lehetne. Csak mivel tönkrebas*k az egész ipart meg mezőgazdaságok a kommunizmusban meg az ipart is a genszterváltáskor ezért nehéz így bármit exportálni. Kötött kézzel. A sátánról meg inkább csak annyit

Mi lucifer jelentése? Mit ünnepelnek Hanuka címszó alatt?

Minek az ünnepe ez? Miről beszélünk?

2013. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

a kérdésemre kedves 46%-os on kívől nem adott senki értelmezhető választ...

mégegzer hangsúlyozom hogy arra vagyok kíváncsi hogy Oroszokkal milyen gazdasági kapcsolatok jöhetnének létre

és nem a nyugat és a háttérhatalom mosdatására

2013. dec. 25. 16:59
 40/41 A kérdező kommentje:
nem vagyok jobbikos...
2013. dec. 25. 17:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!