Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretnél város (falu) elnök/n...

Szeretnél város (falu) elnök/nő lenni?

Figyelt kérdés

-miért igen?

-miért nem?


2009. nov. 26. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szívesen lennék városom elöljárója. Felelősséget érzek azért a régióért, ahol születtem, és ahol felnőttem. Át tudom érezni az emberek gondjait, tudom, hol lenne szükség újabb beruházásokra, javításokra. Kapcsolataimnál fogva próbálnék minden eszközzel lobbizni belföldön és külföldön a támogatásokért. Jó érzés lenne látni, ahogyan munkám nyomán városom gyarapodik, és szépül, és az emberek jól érzik magukat a településen.
2009. nov. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ismerősöm köztisztviselő,, vezető szerepben egy kisebb városban.

gondolt rá, hogy indul a polgármesteri címért. De letett róla, én se javasoltam neki.


Ő jó ember, jót akar tenni az emberekért, szeretne egy élhetőbb várost maguknak, közbiztonságot, stb. Ezért ő alkalmatlan erre a posztra. Az emberek hálátlan undorító lények, kizsigerelnék, és tuti egy halom támadás érné, akár fizikailag is. Magyarul szerintem aki jót akar tenni Mo-n kedvességgel igazsággal, azt kinyírják, ha nincs mögötte komoly védelem, meg támogatás.

2009. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!