Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezhet-e őszinte politikus?

Létezhet-e őszinte politikus?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 19:52
1 2
 11/14 Balla Atilla válasza:

Nem! Mert ez az önérdekű hataloméhes és mammonirányított rendszer kiveti magából a tisztát! Alapfeltétel hogy tudj megalkudni, korrumpálódni és ezt a velejéig korrupt rendszert szolgálni! Amúgy minden ember "politizál" de "tűzhőz" csak az juthat közel, aki a leggyávább emberileg!

...ahogy a kocsmában is mindig a legalacsonyabb szintű ember fogja meghatározni az "értelmi szintet", szerencse ha az nem a kocsmáros, mert akkor mindennek vége! Efelé tartunk, hacsak már nem is vagyunk benne?!!! Itt már érdemes felébredni!

2013. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Lézhet-e olyan piros labda, amelyik szögletes és kék?

Ez kb olyan.

2013. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 manutd84 válasza:
Ha egy napig nem hazudhatnának a magyar politikusok már mind börtönben ülne.
2013. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne azt nézzétek, hogy hazudik-e egy politikus vagy sem. Kénytelen hazudni: egy őszinte politikus napok alatt elvérezne, vagy kicsinálnák az ellenfelei (vagy éppenséggel a választói...) A diplomácia már csak ilyen. Én is próbálkoztam, de mikor láttam, hogy hogyan működik a dolog, gyorsan visszaléptem.

Egy politikusnál max. azt lehet értékelni, hogy mennyire jóindulatú, mennyire akarja/tudja a választói érdekeit képviselni, és hogy mennyire sikeres. Úgy feltenni a kérdést, hogy létezhet-e őszinte politikus, értelmetlen és értelmezhetetlen. Ez ugyanaz, mintha azt kérdeznéd, hogy létezik-e őszinte ügyvéd...

2013. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!