Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz balhé a...

Szerintetek lesz balhé a holnapi Gárda rendezvényen, Budapesten?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
ha lesz azt a rendőrök fogják kelteni, mint tegnap.
2009. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Ha rendőrség tenné a dolgát,szétoszlatná ez egész betiltott bagázst.Aki nem hajlandó távozni,azt pedig lecsukná.Ez felelne meg a magyar törvényeket tisztelő állampolgároknak.
2009. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Zazrivecz Gábor "tetemre hívja a bűnös várost" :)))


Remélem, a Don-kanyarból is hazajönnek néhányan és megemlékeznek vitéz kőbányai főméltóságú őfőméltóságú úrra.

2009. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Aki Horthyról akar megemlékezni,elolvashatna néhány adatot arról,hogy élt a magyar nép a kormányzása alatt.Nem hiszem,hogy soknak lenne kedve őt ünnepelni.A háborúba hurcolt katonáknak és hozzátartozóiknak minden volt,csak kedves nem.És Magyarországnak sem volt jó kormányzója.
2009. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

"Remélem, a Don-kanyarból is hazajönnek néhányan és megemlékeznek vitéz kőbányai főméltóságú őfőméltóságú úrra."


Meg a katolikus egyház is remélhetőleg megáldja a felvonuló fehér lovak f..át, miként a fegyvereket is megáldotta valamikor.

2009. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Remélem nem...bár személy szerint ilyenkor jó sokat szoktam röhögni,hogy szegény hülyéknek nincs más dolguk mint randalírozni.
2009. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
A kormány meg propagandaanyagot gyártat, hogy mindez a hazáért történik, mint valamikor, hátha elhiszik az emberek, hogy a magyar katonák a hazát védik az irdatlan messzeségben.
2009. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
mielőtt még tovább mószeroljátok Horthy-t javaslom olvassátok el az életrajzát. én elolvastam és tisztelem azért amit tett.
2009. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
emberek, mi lesz holnap? nem akarok semmi ökörségbe bele futni, pedig sokat kéne mászkálnom ... megint baromkodni fog valamelyik oldal ? lemaradtam
2009. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Itt a link. 15 órakor vonul be valaki fehér lovon a Kosztolányi térről a Szent Gellért térre.


[link]


Az nem derül ki, ki lesz a bevonuló...

2009. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!