Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki kommunista?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos srác vagyok 21 éves, kissé szokatlan a felfogásom az élethez az tény!

Minden ismerősöm azt mondja, hogy kommunista vagyok, persze nem rossz szándékból mondják, csak hogy olyan a viselkedésem és az észjárásom :D

pontosan mit takarhat ez hogy kommunista vagyok? milyen viselkedési forma utalhat erre?


2013. nov. 9. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Azt, hogy a nép gyermeke.
2013. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Salamon Bálint ***** válasza:
78%
Lehet, ismerőseid sem tudják, mi az a "kommunizmus".
2013. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Salamon Bálint ***** válasza:
67%
Elveted az individualizmust és mindenek elébe a társadalmat helyezed.
2013. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Ja hogy milyen viselkedési forma? Nem szereted a gazdagokat, úgy véled megfizetni azt kell aki dolgozik és nem szereted az emberek közti egyenlőtlenséget, igazságtalanságot. Úgy véled a termelt vagy szerzett javakból mindenkinek azonos mértékben vagy igényei szerint részesülnie kell.
2013. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Utálod a gazdagokat?

Ellenzed, hogy léteznek társadalmi osztályok?


Szerinted mindenkinek egyenlőnek kell lennie és egy életszínvonalon élni?

2013. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salamon Bálint ***** válasza:
76%
Társadalmi egyenlőséget hirdetsz?
2013. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Vörös a kedvec színed, vörös csillagot hordasz a sapkádon, elvtársnak szólítod a haverjaidat és elveszed a cuccaikat mondva "de hát ez közös cucc".

Ja és köszönés gyanánt szájra csókolsz xD

2013. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
tény hogy utálom a gazdagokat, és leszarom kik vannak hatalmon az országban úgy sem lesz jobb a helyzetünk.. a kemény munka árán megszerzett javakat részesítem előnyben, elítélem a könnyelmű mindent megtehető embereket akik csak legyintenek és megkapnak akármit, nem értékelik eléggé a pénzt és hogy minek mennyi értéke van, minden ember egyenlő Magyarországon, mármint Magyar emberek, legalábbis egyenlőnek kéne lennünk :S
2013. nov. 9. 20:19
 9/9 Salamon Bálint ***** válasza:
36%
Nem kommunista vagy, hanem irigy :)
2013. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!