Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A varázslatos iskolabuszba...

A varázslatos iskolabuszba mindenki zsidó?

Figyelt kérdés
volt régebben ez a rajzfilmsorozat és most jutott eszembe hogy a rajzfilmben szereplő gyerekek nagyon gazdagok mindegyik akinek a házát mutatták ilyen emeletes családi házban él az egyik gyereknek szinte minden témához van ilyen vastag szakirodalmi könyve van egy olyan rész amiben téli szünet van, de egy szó se esik a karácsonyról csak a hanukáról meg a diótörőt is megnézik a színházba utalva ezzel a zsidó bolsevikokra a gyerekek egyszerse imádkoznak istenhez ha baj van csak a tudományra hagyatkoznak szerintem nem is hisznek istenbe ti mit gondoltok ismeritek ezt a mesét észrevettétek már ti is ezt érdekes hogy olyan rész nem volt amiben kiderül hogy valamelyik apja rabbi

2013. nov. 7. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen zsenikém a benne szereplő néger és ázsiai gyerekek is zsidók...
2013. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

aki a tudományban hisz azt nem zsidónak hívják.

azt sem akinek emeletes háza vagy sok könyve van.

2013. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Ez csak egy mese.


Az amerikai alkotásokban általában mindenki felső-középosztálybeli , 2 terepjárója van és 250 négyzetméteres házban lakik.


Nem rég láttam egy alacsony színvonalú magyar filmet, olyan volt, mintha Magyarországon az lenne az átlagos, hogy a középiskolás diákok német prémium kategóriás kocsival járnának iskolába.

Pedig, ez közel nem igaz.

2013. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

A varázslatos iskolabuszban senki sem zsidó, ha nem imádkoznak Istenhez.


Te viszont biztosan antiszemita vagy, meg úgy általánosságban is nagyon tudatlan. Ha 15-nél több vagy, akkor itt az ideje hogy ezt elkezdd leküzdeni, mert nem nagyon fog menni az élet. Tanulj, képezd magad! Különben megvesznek kilóra és átgyalogolnak rajtad. Ne felejtsd, az elit azt akarja, hogy tudatlan, képzetlen és gyűlölködő légy. Mert így fél marékra meg lehet fogni, és még örülsz is hogy ott maradsz...

2013. nov. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Ja, és jó lenne, ha legalább magyarul tudnál helyesen írni, kérdező! Ha már itt kirekesztgetsz embereket. :)
2013. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Igen zsenikém a benne szereplő néger és ázsiai gyerekek is zsidók..."


Nem zsidók, viszont a zsidók tutujgatott kedvencei közé tartoznak!

2013. nov. 7. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
jobbikos szavazó vagyok, akik elvileg antiszemiták ugye - de ez nekem is sok :D nem mindenhol a zsidózás lehetőségét kellene keresni, hanem példát kellene vennünk az összefogásukról. a tutujgatásuk se stimmel, a magyar politikusok (vagy ha már általánosítunk akkor a magyarok) tutujgatják a cigányokat, nem a zsidók a fekákat.
2013. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* akik elvileg antiszemiták ugye: Mármint ironikusan értettem, mielőtt valaki komolyan veszi...
2013. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!