Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kik, mik az Anonymusok?

Kik, mik az Anonymusok?

Figyelt kérdés

Azok az álarcos emberek.

Régen úgy emlékeztem hogy valamilyen hacker csoport volt, de láttam olyan videót is, mintha tüntetni indultak volna, de megálltak egy hajléktalan mellett és mindannyian pénzt adtak neki és megölelgették.

Valaki tisztázná? Mert elvesztettem a fonalat.

Mik a céljaik stb.



2013. nov. 4. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Anonymus az azt jelenti, hogy névtelen. Pl. ha egy festménynek vagy költeménynek nem ismerjük a szerzőjét, akkor mondják, hogy anonymus írta...

Volt egy hackercsoport aki fontos szerveknek az oldalait törte fel, és a világ vezetői kicsit be is voltak rezelve akkoriban... Utóbbi időben azonban nem is hallottam felőlük...

2013. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az Anonymus egy csapat hacker volt, akik körülbelül azonos irányelveket vallottak. Nincs egységes vezetésük, vagy hasonló, hanem akik úgy hiszik, hogy azt az általános nézetet vallják, azok elnevezik magukat így.
2013. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csxeba válasza:

nem csak voltak. 4chan nevű képposztoló oldalról indul általában az akciójuk, spontán szerveződnek, olyan emberek, akik az internet szabadságáért hackerkednek. Utálják az NSA-t, aki lehallgat mindenkit, utálják az USA-t, meg mindenféle olyan tevékenységet, ami korlátozni akarja az interneten folyó szabad információáramlást. Szerintük az ideális társadalom kb olyan, hogy nincsenek kopirájt törvények, jogvédettség, hanem bármit letölthetsz legálisan.

Valamilyen szinten anarchisták is.

2013. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek akik beleeltek magukat egy fimbe, szep amit gondolnak, csak sajnos sok benne a hulyeseg, pl neztem egy videojukat amiben azzzal erveltek, hogy szaz eve egy ember kevesebbet dolgozott, hogy eltartsa a csaladjat, csak azt elfelejtettek, hogy szaz eve, meg nem volt ilyen szintu fogyasztoi tarsadalom, tehat az emberek addig nyujtozkodtak amig a takarojuk ert, nem sirt senki ha nyaron nem mehetett kulfoldre, vagy esetleg, alig volt ruhaja....
2013. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!