Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha a baloldal lenne most...

Ha a baloldal lenne most hatalmon, akkor ők nyáron megadták volna Horn Gyulának az állami temetést?

Figyelt kérdés
Emellett ha a többi külföldi vezető (pl: Havel, Kaczyski vagy Thatcher) megkapta az állami temetést, akkor ő miért nem érdemelte meg? Szerintem sokat tett a hazáért!

2013. nov. 2. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Horn nekünk magyaroknak többet ártot, mint jót tett.
2013. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Szerintem sokat tett a hazáért!"


Miket?

2013. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Sztem Horn óta nem volt olyan külügyesünk, akit annyira tiszteltek volna, mint őt, külföldiek.

Ezt nem fogom tudni bebizonyítani.

Aztán ő nyitotta ki a kelet-németeknek a határokat, amivel éppen ellenetett a hivatalos elvárásoknak, de nyugaton ezzel is jó pontokat szerzett magának.

Arról már nem beszélek, hogy miylen jó fej volt, mert ez meg szubjektív.


De talán ahhoz nem kell bizonyíték és hozomra elhiszik nekem, hogy ami azóta van, az siralomház. A múltkor egy német (!) ismerősöm lazán lefasisztázta nekem Mo-ot. Na, ezt ezeknek a rendszerváltás utáni drága politikusainknak köszönhetjük.


Az állami temetés elmulasztásával remekül égettük magunkat.


Utolsó megjegyzés: ha Horn házába volt képük embereknek kétforintosokat bedobálni, akkor lehet, hogy minden pénzüket elköltötték és azóta sincs nekik felesleges két forintjuk, mert ha Hornhoz be lehetett dobálni, akkor tudnék még adni egy listát.

2013. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem mert ha ők kormányoznának, már erre se lenne pénz.
2014. márc. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!