Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Manapság liberálisnak és...

Manapság liberálisnak és baloldalinak illetve szélsőbaloldalinak lenni egyenlő a magyarellenességgel?

Figyelt kérdés

Nézzük meg a baloldali politikusokat, hozzájuk társulnak a liberális nézetek is, és ezzel együtt nem tudok mást mondani mint a magyarellenesség.

Nem azt mondom,hogy baloldalinak lenni egyenlő azzal,hogy gyűlölöm a saját népem, mert nézzük csak meg Slotát, baloldali de mégis kiáll a szlovákokért, de itt?!Melyik baloldali politikus állt ki,hogy na ide figyeljetek cigányok/szlovákok/románok?!Egyik sem!

A baloldali kereskedelmi csatornák szélsőségesnek nevezik a Kárpátia zenekart, pedig pont ők azok akik nem rekesztenek ki senkit sem a zenéikkel, csak egyszerűen magyar érzelműek.

Mindentől és mindenkitől elhatárolódnak aki kicsit is büszke a magyarságára, de az,hogy szidalmazták a rabbit az 3 napos hír, de mikor valaki megvernek mert magyar azt meg majd lehozza a HírTV, nehogy már nekik kelljen foglalkozniuk a magyarokkal., tök abszurd lenne nem?!

A kérdésemre a legjobb példa a kereskedelmi csatornák és a politikai baloldal bemutatása, elvégre ők testesítik meg a baloldalt, tehát most nem kell azzal jönni,hogy én baloldali vagyok és szeretem a hazámat, mert én elhiszem, nem erről van szó,hogy egy-egy ember mit gondol, hanem arról,hogy mit mutat a baloldal "vezetősége".



2013. okt. 6. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Látom, be vagy sózva rendesen a baloldaltól, ezért írod ki egymás után az ilyen buta kérdéseidet. A baloldal ugyanúgy nem magyarellenes, mint ahogy a gyűlölködő szélsőjobb sem hazafias. A logikád ott bukik, hogy magadat jobbosként hazafinak tartod, ezért mindenkit, aki nem jobboldali, magyarellenesnek tartasz. Jobbulást!
2013. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az első kérdésem, nem tartom magamat senkinél sem magyarabbnak, és semmire sem válaszoltál csak felszínesen fröcsögtél egyet, és most büszkén továbbálltál,hogy igen megmondtam hurrá.

Ha valami értelmeset írtál volna legalább mínuszt nem adnék, de ez a válasz egy nulla.

Ment a mínusz, és nem azért mert nem értek egyet hanem mert csak idehánytál egy tömény baromságot, némi személyeskedéssel vegyítve, mivel gondolom magadra ismertél és megszegted az első pontot is amit a kommeníránál kérnek,hogy tarts be: "Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!"

2013. okt. 6. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A liberalizmus és a baloldaliság nem egyenlő a nemzetellenességgel. Más kérdés, hogy a mai magyar balliberális erők nem a hazaszeretetükről híresek.

(Magánvélemény: a Kárpátia nem szélsőséges, csak rossz zenét játszik.)

2013. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%

A szélsőbaloldal tehát kommunista, nem biztos, hogy nemzetellenes.Kínában sem nemzetellenes a párt.


Az MSZP?

Hát ez más kérdés.

Jó néhány európai országban jártam már, de a 21. századi Európában olyan nemzetellenes kormánya egy országnak sem volt, mint Magyarországnak az MSZP kormányzása alatt.


Baloldali is lehet hazafias, például Robert Fico.


Magyar balliberálisok:

Ők is megérnek egy misét.

Szintén elég nemzetellenesek.

Nekik csak a kisebbségek számítanak, semmi más, hülye magyar fizesd a segélyt, cserébe megölik a feleségedet.

De akkor is a megölt feleség a hibás mert biztos provokált.


Magyarellenességnek lehet mondani azt is, hogy azt a bizonyos nem európai kisebbséget a többség fölé emelik és csak azt sajnálják állandóan.

De nem törődnek azzal, hogy ez az etnikum rengeteg kárt okoz az európaiaknak.

Ez nem csak magyarellenesség, hanem európai emberellenesség is.

2013. okt. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!