Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezik a "hatak tanácsa"?

Létezik a "hatak tanácsa"?

Figyelt kérdés

Állítólag a világ leggazdagabb 6 embere irányítja az egész világot. Ők pénzelnek mindent és mindenkit. Szó szerint Monopoli játékot játszanak. Kényük kedvükre döntenek országok felett. Valóban létezik ilyen, vagy csak kitaláció?

Válaszokat előre is köszönöm!! :)



2013. okt. 16. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért erős túlzás. Valóban vannak nagyon befolyásos emberek, de jóval többen mint 6. Azért ha ez így lenne akkor, minden konfliktus hiábavaló volna. Én mondjuk durván 3 millió emberre saccolnék , lehet kicsit sok de 7 milliárdhoz képest nagyon kevés. (De azon belül is megvannak a hatalmi viszonyok a 3 millión belül de ez már sokkal összetettebb hogy itt elkezdjem felvázolni)

Szóval röviden nem ez túl kevés.

2013. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha létezik, akkor is hatok tanácsának hívják. Sosem fogod biztosan megtudni.
2013. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ebből öten a Ráknépség tagjai.
2013. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vree ***** válasza:
91%

Idióta barom összeesküvés elméletek...


Gondolkodjál már ember, szerinted ezt a káoszt ami a társadalom, lehet irányítani?

Ha tudod a választ hogy hogyan, légyszi mondd már meg, pár százezer politikus epedve várja.


[link]


2013 Október 17


NYÍLT LEVÉL


CÍMZETT: A Szabadkőművesek, az Illuminátus Rend, FEMA, az Új Világrend, a Szövetségi Tartalék, Citigroup, Halliburton, Google, a Vatikán, Bilderburg, Wal-Mart, a Rothschildek, a Templomos Lovagrend, HAARP, az ENSZ, a Skull & Bones Társaság, a Bohém Liget, a Koch fivérek, Soros György, a Trilateral Commission, a Máltai Lovagrend, a CRF, Exxon Mobil, a Zionisták, a Vril Társaság, a reptoid gyíkemberek és mindenki más aki az Egyesült Államok kormányát titokban irányítja:


Nem szednétek össze magatokat? Ez a teljesítmény szánalmas.


Üdvözlettel,

egy aggódó állampolgár

2013. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egy aggódó állampolgár, aki az alapvető műveltséggel nem rendelkezik! Önnek ... Magának kellene moderálni saját magát. Ne nekem 22 éves fejjel kellejen megmagyarázni, hogy hogyan válaszoljon egy kérdésre. Szépen, kulturáltan is le lehet írni, hogy hülyeséget kérdeztem!


Üdvözlettel:

egy aggódó fiatal, aki próbál egy olyan világban élni, amit az ehhez hasonló "aggódó állampolgárok" tönkretettek!

2013. okt. 16. 23:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Akik az "aggódó állampolgár" előtt írtak, azoknak köszönöm a választ, és elnézést azért az egy darab betűért! :)
2013. okt. 16. 23:25
 7/10 anonim ***** válasza:

6 ember kevés lenne ehhez.


Vannak befolyásos csoportok,de minden helyen más.


Akik az USA-ban befolyásosak, azok Oroszországban nem,kik Kínában befolyásosak azok Európában nem és így tovább.


Tehát nem létezik olyan nagy globális csoport ami mindenütt befolyásos.

2013. okt. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Titkos összeesküvést gyártók. Na és? Fáj az egyes embereknek?


Igenis vannak olyan nagy fejek, bankárok, akik a politikusokat is irányítják.


Ebben a világban a pénz számít. Ha valahol felrobban egy atomreaktor az isten vagy sátán műve? Nem! Ha tudatosan mérgeznek a kajával az is isten, sátán műve, Nem!

Kell a bevétel! Ha idejekorán meghal valaki, rengeteg pénz megy be, temetés, sírkő. Betegek gyógyítása, gyógyszerek. Rengeteg pénz megy be.


A pénz az úr!

2013. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aggódni lehet, de utánanézni hatásosabb. És ebben az esetben rögtön láthatod, hogy ez nem olyan egyszerű. Te például mit tennél, ha azt mondanák, ugorj kútba? Én például elereszteném a fülem mellett. Van egyéb fontos dolgom is.
2013. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Utánanéztem, de csak a nagy hatokat találtam, az az Oroszország, az USA, Kína, Nagy-Britannia, Franciaország és Németország. Amiről hallottam azok meg magánszemélyek, ezért is írtam ki a kérdésemet.

Természetesen én sem ugranék a kútba. :)

2013. okt. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!