Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szisztok! Túlmüködik a pajzsmi...

Szisztok! Túlmüködik a pajzsmirigyem, ha valakinek van tanácsa /étrend életvitel? / szívesen fogadnám.

Figyelt kérdés

#Pajzsmirigytúlmüködés
2013. szept. 25. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Különösebb étrendre nincs szükség,arra figyelj oda,h mivel a pajzsmirigy túlműködés miatt gyorsul az emésztés (ettől általában soványak a betegek)kalória,vitamin és ásványianyagban bő legyen az étel.
2013. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha túl működik a pajzsmirigyed azzal endokrinológushoz kell fordulni/járni és nagy valószínűséggel gyógyszeres kezelést fog alkalmazni. Hanyagolni nem célszerű mert ez is betegség amit kezelni kell időben. Az orvos majd minden kérdésedre válaszolni fog és elmondja (ha kérdezed)milyen étrendet/ életvitelt folytass.

Egyébként nekem is ez a problémám de én normálisan étkezem,normális az életvitelem. Semmit nem csinálok másként mint a többi ember. De az Egészségmániá műsorában egyszer volt erről téma és azt mondták sok zöldséget és gyümölcsöt kell fogyasztani és amin meglepődtem,hogy a hús-és az édesség túlzott fogyasztását nem ajánlották. De hogy miért azt nem tudom. Én akkor is eszem ezeket sőt,egyenesen csoki függő vagyok :)

De a lényeg,hogy járj kezelésre és élj egészségesen.

2013. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem vagyok sovány,hiába túl működik a pajzsmirigyem...legalább is nem vagyok olyan,amilyen szeretnék de mindig kérdezik a súlyomat mikor megyek kontrolla,hogy magamtól fogyok vagy sem.
2013. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, jártam orvosnál gyogyszeres kezelést kapok, remélem nem lesz nagy baj.
2013. szept. 26. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!