Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Min változtassak?

Mit tegyek? Min változtassak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,175 cm,62 kg.Látom,hogy van egy kis súlyfölösleg a combomon és a vádlimon,igazából kicsit zavar is,néha nem érzem jól magam a bőrömben....De nem is ez a legrosszabb,hanem,hogy a környezetemben többen is (szülők,barátok) mondták már,hogy kicsit kövér vagyok....Minden nap tesizek,heti 3-4-szer elmegyek biciklizni,olyankor 20-25 km-t tekerek,emellett reggelente gyakorlatokat végzek combra,vádlira.Rendesen reggelizek,ebédelek (pl.reggeli:müzli,ebéd:leves,második) ezen kívül mást nem eszem egy nap.Nem szoktam csokit,édességet enni csak nagyon ritkán,max.heti 2-szer 3-szor.A hasamon szinte nincs is háj,nagyon vékony,arra már mindenki azt mondja,hogy túlságosan is az.Kérlek segítsetek....Mit tegyek,hogy a lábaimból fogyjak?

2013. szept. 24. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ez biztos nem fog tetszeni, de lehet, hogy te egyszerűen ilyen alkat vagy. És egyébként BIZTOS, hogy az súlyfölösleg a lábaidon? Nem például izomzat? Nekem is elég erős vádlim van, ami régebben eléggé zavart - azt mondták rá, olyan focistavádli. De nem azért, mert hájas lenne, nagypapámtól örököltem a formáját.

Szóval nem tudom megmondani tutira látatlanba, de lehet, hogy te ilyen vagy és kész.

2013. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is erősebb alkatú a lábam, mert ezt örököltem, ilyen alkatú vagyok. Elkezdtem sportolni, nem emiatt hanem a sport miatt, és a lábam ne lett vékonyabb csak izmosabb. Sajnos sztem a lábadból nem tudsz külön fogyni, de ehhez látni kéne. Mert ahogy az előttem író is mondta, ha nem hájas hanem izmos a lábad, akkor nem fog változni, ha hájas, akkor max picit fogyhatsz belőle. 15/l
2013. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy erősebb a lábad az átlagnál. Akkor ez genetikai ok ezen nem tudsz változtatni. Az edzéssel izmossá teheted.


Még a táplálkozáshoz mondanám, hogy ne egyél szénhidrátot (kenyeret, zsömlét, főleg fehér lisztből készültet) , sertéshúst, marhát se nagyon.

2013. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a magasságodhoz ez a súly az átlagos alatt van, tehát még csak kicsit se lehetsz kövér! Legfeljebb a korodhoz képest nagyra nőttél.
2013. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak! Nemhogy fölösleg nincs rajtad, de pár kilót hízhatnál is.
2013. szept. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!