Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor az USA összeomlik?

Most akkor az USA összeomlik?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 30. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen fog múlni az összeomlása.


Úgyis lesz megegyezés...

2013. szept. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be vagy lőve? Szerintem a jelen helyzetben nincs semmi, amiért összeomolna az USA. Az USA csak akkor omolna össze, ha lejönnének a földön kívüliek, és az USA-t az óceán alá süllyesztik .
2013. szept. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most össze.
2013. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Én már alig várom, hogy összeomoljon az USA is, meg ez az egész hazug világrendszer is! Előbb utóbb csak vége lesz!
2013. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, összeomlik, és megindul a harmadik világháború. Úgyhogy nem kell matekdogára készülni, végre.
2013. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mégis fegyverkeznek és oltó anyagot szereznek be mintha valamire készülnének vagy csak ilyezgetnek minket és ez egy csak egy trükk hogy mindenkit megfélemlítsenek
2013. okt. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Komplikato ***** válasza:

Nyilván nem fog, ha elég sok cikket nézel a témában, biztos láttad leírva, hogy ilyen eset már előfordult. Csak annyi történt, hogy nincs elfogadott költségvetésük.


Összeomolni akkor fog, ha bejön még egy 2006-2008 szintű gazdasági beomlás, mert valami bődületesen el vannak adósodva és akkor már súlyosabb gazdasági kárai lesznek, mint a fél autóipar beomlása vagy az ingatlan piac bedőlése.

2013. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!