Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vagy jobboldali vagy...

Miért vagy jobboldali vagy baloldali?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 19:35
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
59%
Én alapjában véve balos vagyok. De a Gyurcsány-Bajnai-Mesterházy-Szanyi kapitány stb. bagázsból egy életre elegem van. Így lettem defacto jobbos.
2013. szept. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem tűnik alapos összemosásnak e lényegesen eltérő habitusú négy név? Különösen, hogy a nagyszájú utolsó meghatározó szerepet soha nem játszott (csak szeretne).
2013. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
75%
Ha rájövünk, hogy az összes szóbajöhető politikus összejátszik, mert egy szervezett maffia tagjai, mindegy melyik párt, akkor rájöhetünk arra is, hogy ez a jobb-bal identitásos megosztás csak arra való, hogy egymás ellen hangolja az embereket és véletlenül sem a valódi bűnösökre és élvezőire a rendszernek. Fel kéne már ebredni végre!
2013. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Én inkább ebbe nem megyek bele!
2013. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

"Jobboldal. Nem értek egyet az alanyi jogon járó dolgokkal meg a telejs egyenlőséggel, hiszen ha valaki többet tanult és többet dolgozik mint a másik, akkor éljen is jobb körülmények között."


Ezt addig mondják a jobbosok, amíg azt hiszik, hogy majd ők tanulnak többet, és ők fognak jobban élni. Amikor rájönnek, hogy nem, akkor jön a hiszti, hogy a zsidók elnyomják őket blahblah. Szánalmas.

2013. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Ja,persze,mintha az élne jobban,aki többet tanult meg többet tett volna:)

Bal oldali vagyok,mert az egyenlőségben hiszek,legalábbis egy ahhoz közeli állapothoz.

Nem gondolom,hogy a buta,egyszerű embereket ki kell irtani vagy nekik alacsony életszínvonal jár csak.

Nem vagyok irigy,elismerem ha valaki jobban teljesít tőlem.

Nem vagyok álszent,nem hiszem semmiféle agymosó vallásban.

Nem hiszem azt,hogy a többségnek joga van elnyomni a kisebbségeket.Nem hiszem azt,hogy a szerencsének kellene eldönteni,hogy ki milyen életet érdemel.

Nem érdekel más emberek magánélete,és nem akarom megmondani hogyan éljenek,és ezt viszont is elvárom.

nem szeretem a hagyományokat,illetve azoknak másokra erőltetését.Minden ember éljen a saját hagyományai szerint,de tartsa tiszteletben ha mást ez nem érdekel.

2014. jún. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Az egyetlen ok, ki, miért milyen oldalban HISZ, (igen mert ez már vallásos jellegű sokaknál) a szocializálódás.
2017. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Jobboldali gondolkodású vagyok bár ennek semmi köze Orbánhoz, vagy akárkihez! És nem volt ez mindig így.


Aki gyerekként nem baloldali gondolkodású annak nincs szíve. Aki felnőttként nem jobboldali gondolkodású annak nincs esze.

2018. dec. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem csak az van. Jobboldal, Baloldal, Újbalolda, Újjobboldal, Centrizmus, Politikai közép, Harmadik utasság. Ez mind lehetsz.
2019. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyik sem. ;-) Harmadikutas vagyok, azaz nemzeti és szociális is.
2020. márc. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!