Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez már nem túlzás egy kicsit?

Ez már nem túlzás egy kicsit?

Figyelt kérdés

"Megfosztaná pontjaitól és alacsonyabb osztályba sorolná a Fradit a Simon Wiesenthal Központ"


(nem csak a kurcuon van fent,mielőtt hiteltelennek minősítenétek)


Szerintem ennek már semmi értelme, főleg ez a Csatáry felirat, mert ha még tényleg olyan lett volna, pl. Heil Hitler vagy halál a zsidókra arra azt mondom,hogy már inkább érdemes büntetést...de ez egy felfújt, baromság, és már azon a szinten van,hogy azt mondom zsidó, és rögtön 10 év letöltendő plusz auschwitzi látogatás.


"Az argentin szövetség igen keményen lépett fel a Chacarita Juniorssal szemben, amiért szurkolóinak rasszista megnyilvánulásaik voltak bolíviaiakkal, paraguayiakkal és zsidókkal szemben. Büntetésül megfosztották a csapatot az addig megszerzett pontjaiktól, a klubot pedig több osztállyal lejjebb sorolták. Úgy gondoljuk, ez precedens lehet, és az UEFA-nak is élnie kellene ezzel az eszközzel” – jelentette ki Shimon Samuels."


Tehát akkor most a szurkolók szerzik a pontokat vagy a csapat?Mert akkor igazából nem kellenek játékosok sem a pályára, beküldünk 1000 szurkolót és aki előbb tesz gyűlölködő megjegyzéseket azt több osztállyal lejjebb helyezik és sok mínusz pontot kap.

Ezt egyszerűen nem tudom felfogni, ez már nevetséges, ez nem más mint egy cionista baromság és mindenki nyal nekik.


Oké,hogy ez még csak egy felvetés, de én simán kinézem,hogy megtörténik amit a S. W. központ szeretne.


Ezen felül pedig érdekes,hogy mikor a románok égettek magyar zászlót az nem volt baj, csak ha zsidókat ér sérelem.Most akkor zsidók uralkodnak?Vagy ezt mivel lehet megmagyarázni?


2013. szept. 2. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mindenható zsidó isteneinknek engedelmeskednünk kell és mindenkit el kell pusztítanunk, aki az ő ellenségük.
2013. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Simon Wiesenthal Központot be kell tiltani.


Káros az országra ,gyűlöletkeltő ,soviniszta és magyarellenes.

2013. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a simon vízentál központot fosztanám meg mindenétől.
2013. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már azt is szánalmasnak tartottam,hogy egyáltalán ezen valaki felháborodik.Miért ne lehetne megemlékezni egy magyar emberről? Kíváncsi lennék,hogy mi lett volna akkor,ha esetleg Rákosi vagy Kun Béla neve szerepelt volna ott.(Semmi) Egyesek úgy viselkednek,mintha az lett volna oda írva,hogy "Pusztuljanak a zsidók". Ilyen alapon ne emlékezzünk meg semmire és senkire a történelmünkből,mert mindenkinek vér tapadt a kezéhez.De természetesen,csak addig tart a szabad véleménynyilvánítás,amíg a zsidók érdekeit nem sértik. És aki egyszer már nekik rosszat tett,az már nem is ember,ezért meg sem érdemli,hogy emlékezzenek rá.

In memoriam Csatáry László

2013. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!