Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Számít egy internetes szavazás...

Számít egy internetes szavazás a legnépszerűbb magyar rádió érdekében? Ugye számít?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 30. 20:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
86%
Demokrácia van... elvileg. Szabadon járathatod a szád, de senki sem köteles meghallgatni. A megválasztott politikusok pedig arról döntenek, amiről akarnak...
2009. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Jó, de ha mondjuk 500ezer ember szabadon járatja a száját...
2009. okt. 30. 21:40
 13/34 anonim ***** válasza:
82%

Tévednek, akik azt hiszik, hogy itt üzletről van szó. Ez nem üzlet, hanem POLITIKA!!! Kell annál nagyobb üzlet, mint egy Sláger Rádió? És mégse az győzött.


Hát hogy demokrácia van? Éppen ma mondta Debreczeni József, hogy vége van a demokráciának. Lehet, hogy neki van igaza. Egyébként miből szűröd le azt, hogy itt demokrácia van? Miben és hol tapasztaltad?

2009. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
2009. okt. 30. 22:23
 15/34 anonim ***** válasza:
72%

komolyan azt a 2 adót sírjátok vissza, amelyik évek óta ugyanazt a 200 szar számot játszotta, "színvonalas" beszél?getős műsoraival együtt? nee

ennél az is jobb, ha az Internacionálé szól az egyikből Vona a másikból napi 24 órában...

2009. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%
Én nem sírom vissza a most megszüntetendő adókat, mert nem igazán hallgattam egyiket se. De az tény, hogy szinte minden kocsiban a Sláger Rádió szólt, és e mellett a tény mellett azért senkinek nincs joga átsiklani csak azért, hogy e helyett a jövőben egy párt dumaládája szóljon. Ebben az a botrány. Mert ha ezt ma meg lehet csinálni a leghallgatottabb rádiókkal, akkor holnap le lehet bontani a Lánchidat is, ahogy az előbb írtam, vagy privatizálni lehet a Margitszigetet stb.
2009. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem számít - sajnos a Játék Határok Nélkült se tudtuk visszahozni -, de ha számítana, pont ezen rádiók érdekében nem írnám alá, se interneten se máshol, igaz, nem is hallgattam ezeket, de az én napjaimat nem fogja megváltoztatni, szóval nekem nem fognak hiányozni, amit hallgattam belőlük, nagyon régen még jó volt, kezdetben, de sajnos egy idő után már nem tetszettek a "poénjaik". Szóval részemről nem kár értük, de nekem mindegy lenne, hogy vannak-e vagy nem.
2009. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Itt a két leghallgatottabb rádióról van szó! Ebbe ORTT-nek bele fog törni a bicskája! Isten minket úgy segéljen!
2009. okt. 30. 22:55
 19/34 anonim ***** válasza:
57%
isten a katolikus rádióban segél- hallgasd most majd azt, ha már állandóan őt hívod, talán válaszol is...
2009. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Hátha itt is segél! Ki van zárva? Az isten áldjon meg!
2009. okt. 30. 22:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!