Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az hogy bent kell maradni...

Igaz az hogy bent kell maradni az idei tanévben 4 óráig az általános iskolákban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 21:49
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
5-nek üzenem sajnos ez már nem így van tudod miről szól ma egy napközi? én szerencsére nem tapasztaltam csak hallottam históriákat. A tanár üvölt osztogatja a szaktanárit, a gyerekek nem csinálnak semmit és zavarják azt aki normálisan tanulna, olyan mint egy börtön nem mehetsz ki, nem csinálhatsz semmit. ezzel szemben otthon nyugalom van,pihenhetsz,ehetsz-ihatsz és nem egy állatkert vesz körül. Komolyan a hoffmann rózsa beülhetne egy napra egy napközibe meg tornázhat télen mindennap kint az udvaron -20 fokban és akkor majd milyen hatékony. A tesivel no problem mert imádom de nincs mindenhol hely, egész télen tüdőgyulladásom,köhögésem meg minden nyavalyám volt a heti 3 tesiből 2-öt töltöttünk kint és hát hiába öltöztünk fel rendesen, hiába volt iszonyat normális tanárunk sokat ért mert eset a hó és rohadt hideg volt. főleg mikor kizavartak minket és semmit nem tudtunk csinálni mert vastagan borított minden a hó. szóval akkor ez a borzalmas nő személy csinálja ezt végig, a luxus villában melegben könnyű törvényeket hozni!
2014. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!