Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz az hogy bent kell maradni...

Igaz az hogy bent kell maradni az idei tanévben 4 óráig az általános iskolákban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaz.
2013. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést az offért, de ez gimnáziumra is érvényes????
2013. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, közben rákerestem és ezt találtam:

[link]


Ez alapján ez gimnáziumokra nem érvényes. Mondjuk én 6 osztályosba járok, nem tudom, arra érvényes-e, de gondolom, nem. Általános iskolára, pedig érvényes, tehát kötelező benn lenni 16 óráig. Szerintem, ez teljesen felesleges. Ha belegondol az ember abba, hogy 16 órán keresztül kell benn lennie egy iskolába, ez nevetséges. Am. azoknak érdekes lehet a helyzete, akiket rendőr igazoltat, és épp most lettek 9.-esek és meg kellett újítaniuk a diákjukat (nálam, fél évvel később hozták ki), és a rendőr, ugyebár visszakíséri őt az iskolába, igen ám, de a volt iskolájába, mert a régi diákján még az áll :D. Ez is nevetséges.

2013. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Hoffmann Rózsa megint megcsináltad!


Most komolyan mi szükség van erre? Mi szükség van a mindennapos testnevelésre? Mi szükség van a közösségi szolgálatra? Ez utóbbi kettő még jó ötlet is lehetne ha normálisan, átgondoltan lenne bevezetve és nem csak egy újabb salátatörvény keretében, hevenyészett módon.


Ez a nőszemély több kárt okozott az elmúlt években az oktatásnak mint az összes rendszerváltás utáni oktatási miniszter, államtitkár együttvéve.

2013. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

"Ha belegondol az ember abba, hogy 16 órán keresztül kell benn lennie egy iskolába, ez nevetséges."


Szerintem meg az nevetséges hogy valaki a politika kategóriába irkál, de számolni nem tud...


Amúgy nem tudom mi ez a nagy sírás, mikor általánosba jártam rengetegen bent voltunk napköziben, vagy szakkörökön 4-ig, megtanultunk mindent, onnantól szabad volt az esténk.

2013. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

,,Szerintem meg az nevetséges hogy valaki a politika kategóriába irkál, de számolni nem tud..."


Elnézést, tényleg elszámoltam, de valószínűleg azért, mert gyorsan írtam, és sietnem kellett, úgyhogy át se tudtam nézni mit írtam.


,,Amúgy nem tudom mi ez a nagy sírás, mikor általánosba jártam rengetegen bent voltunk napköziben, vagy szakkörökön 4-ig, megtanultunk mindent, onnantól szabad volt az esténk."


Jelenleg az iskolák nagy részében a részében a szabadidő-szervezés, egy nagy 0. Általában azt szokták csinálni, hogy minél kevesebbet költsön az iskola, kineveznek egy embert a tanárok közül, akinek van ilyen végzettsége, és az kap egy kicsivel több pénzt. A gond, csak az, hogy egy tanárnak nincs annyi ideje, hogy egyszerre foglalkozzon a kötelező oktatással és a szakkörökkel.

2013. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Minden osztályba? felsőben is?
2013. aug. 23. 12:10
 8/21 A kérdező kommentje:
De ez nem úgy van hogy az igazgató dönti el?
2013. aug. 23. 12:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz,akkor ilyen még a 1960-as években sem volt a vad

Kádár rendszerben.Ott a délutáni ottlét volt a TANULÓSZOBA.

Az azonban választható volt,nem volt kötelező.

2013. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
akkor igaz vagy hülyeség!?
2013. aug. 24. 17:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!