Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek mért ilyen egyszerű...

Az emberek mért ilyen egyszerűek és rövidlátók?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy pl a fidesz benyőg egy rezsicsökkentést és az emberek már mennek is rájuk voksolni, ahelyett hogy látnák hogy ez csak egy kampányfogás. Hogy a cigányok mostani kártérítése nem más mint polgárpukkasztás, az indulatok növelése, provokáció. Mért nem látják az emberek hogy a politikai elit direkt és módszeresen osztja meg a népet. És hogy mért is? Hát mert amíg vallási, bőrszín vagy egyéb más dolgok miatt nem fogunk össze addig bármit megtehetnek velünk. Kérdezzünk már rá a mindekori kormányra hogy édes barátom, TE meg tudnál élni pl az általatok megszavazott 50ezer forintos közmunkabérből? Hogy mért is jár neked politikai mentesség, mikor neked kellene példát mutatni. Hogy mért is kapsz te több százezres utazási, lakhatási és egyéb térítést, miközben az átlag dolgozó örül ha a bérletét kifizeti a cég. És még sorolhatnánk! Észre kéne venni hogy mi folyik itt igazából
2013. aug. 19. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez a "birkák, nyissátok már ki a szemeiteket" marhaság nagyon vérjobber kamudumának tűnik nekem. Gondolom ugyanaz vagy, aki a hihetetlen vicces politikai elemzős kérdést kiírta a pártokról.
2013. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Nem nem az vagyok! 2. Akkor most már remélem hozzászól olyan is aki nem egyszerű és rövidlátó! 3. Különben ez egy pártsemleges, egyszerűen jobb életet akaró ember kérdése, meglátása!
2013. aug. 19. 09:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban jobb életet akarsz, akkor ne foglalkozz a politikával, ne várd a sült galambot, aktuális megváltót 4 évente. A jó létet csak magadnak teremtheted meg, tanulással, vérrel, verítékkel, befektetett idővel.
2013. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Közel a 40hez, és még nem voltam szavazni, mert tudom nem lesz jobb csak mindig rosszabb. De kénytelenek vagyunk egy olyan tökéletlen rendszerben élni ahol teljesen el van lehetetlenítve az átlag ember, külföldieknek dolgozunk olcsó pénzért mert a vezetőség eladott minket, ez nem kérdés. És már az sem segít ha sokat tanul valaki, vagy sokat dolgozik. Tisztességesen csak hónapról hónapra lehet megélni, de azt is csak szűkösen.
2013. aug. 19. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:
"az emberek" nem ilyen rövidlátóak. De "az emberek" sok mindenkikből állnak, pl az itt nagyon nagy mennyiségben előforduló, pár éve (vagy soha nem) dolgozó, indulatokkal teli fiatalokból, nagyon öreg, realitásukat már elvesztő öregekből is. Ezekre lehet mutogatni, hogy rövidlátóak. Mert azok. De azért van egy széles réteg, 40-es, 50-es, 60-as dolgozó, sok pártot, kormány, ígéretet (még több rendszert is) látott emberek, akik nem GYK-znak. Néha hallgatni kéne rájuk.
2013. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kovpet ***** válasza:

"Tisztességesen csak hónapról hónapra lehet megélni, de azt is csak szűkösen."


Ez nem igaz.

2013. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Divide et impera!

Ez nem a Fideß találmánya. 2000 éve jól működő módszer.

2013. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

""Tisztességesen csak hónapról hónapra lehet megélni, de azt is csak szűkösen." "


Ez egyáltalán nem igaz! Ilyet csak azok állítanak, akik semmit nem értek el, és szerintük ezért a rendszer a hibás!

2013. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, mert az emberek nagy része már nem hónapról hónapra él, hanem hónap végén már semmiből vagy kölcsönből. Gratulálok akinek jól megy, de ezen kevesek nem látják az átlag ember problémáit. PL én egy 8éves fiát egyedül nevelő apuka vagyok, és én még elvagyok. De sokan, nagyon sokan mondhatni éheznek és az utcán alszanak. A rendszer e a hibás? Talán mindenkinek biztosíthatna munkát, sikertelenségének bizonyítéka hogy mennyi a munkanélküli hontalan, mindenki a gyors meggazdagodás miatt lesz politikus, nem a választókért, a legjobb munkakör hisz ha ügyesek 4év alatt egy életre elég tartalékot halmoz fől magának. És hogy igazán termelő ember már nem nagyon van az országban aki meg termel pl egy paradicsomot, mindenki diplomás akar lenni. Egy paradicsom termelőre jut 20 állásnélküli diplomás.
2013. aug. 19. 12:03
 10/13 kovpet ***** válasza:
Az előbb azt állítottad, hogy aki tisztességes, csak hónapról hónapra tud megélni. Ebből az következik, hogy aki nem hónapról hónapra él, az nem tisztességes. Ezt kikérem magamnak!
2013. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!