Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » S. Ábelnek milyen tiltott...

S. Ábelnek milyen tiltott gyógyszert adtak be az elmeorvosai, hogy így bekattant?

Figyelt kérdés
Sok mostanában a pszichiátriai kezeltek által elkövetett ámokfutás. Ezért mongolom, hogy ők lehetnek az igazi okai és nem a kezeltek.

2013. aug. 16. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Az elmeorvosok NEM adnak be olyan gyógyszereket, amitől a beteg bekattan. Ellenkezőleg, a "bekattant" betegeket akarják elviselhető szintre hozni. Nem kell a szcientológusoknak hinni.
2013. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

Te valami pszichiátriagyűlölő szcientológus lehetsz, hogy már másodszorra írsz ki ilyen kérdést ma.


Senki nem adott be "tiltott gyógyszert" neki, egyszerűen egy bolond f asz akit nem szabadott volna kiengedni a zárt osztályról.

2013. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Félre van nevelve. Nekem is van egy fegyvermániás haverom, akinek ugyanilyen málé tekintete van, mint az Ábelnek (már amúgy a névválasztás is gyanús, mert szerintem normális ember ilyen nevet nem ad a gyerekének).


A haveromnak begyepesedettek a szülei és őt is így nevelték, soha nem járt társaságban, sír nekem, hogy mennyire elcseszett az élete és nem szereti őt senki, ő sem szeret másokat, meg hogy gondolkodott már az öngyilkosságon...


Pontosan erről van szó itt is szerintem, nem kell ide gyógyszer.

2013. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

"Az elmeorvosok NEM adnak be olyan gyógyszereket, amitől a beteg bekattan. Ellenkezőleg, a "bekattant" betegeket akarják elviselhető szintre hozni."


Ne hazudj!

2013. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 acelsziv ***** válasza:
0%

1. és 2. Fröcsögéssel akarjátok kivenni a kérdés élét?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A lényeg: "Az SSRI típusú gyógyszerek ténylegesen gyilkolásra késztetik az embereket"

És ezek nem tiltott gyógyszerek, csak van egy "csekély" mellékhatásuk. És ezt mindig gondosan elhallgatják. Több amerikai lövöldözőt figyelemzavarral kezeltek és a gyógyszerek mellékhatása depresszió lett. Arra pedig ezt a szemetet kapták és csak ámult mindenki, amikor az addig békés ember tüzet nyitott.

2013. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hangfelvételeim vannak arról, mi történik egy elmeszakorvosi rendelőben. Az elmeorvos pénzért és zsebből árulja a gyógyszereket. Szó sincs receptről és hasonlókról. Ott kell bevenni és fizetni.
2013. aug. 16. 19:38
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor hozd őket nyilvánosságra, ne pedig itt tegyél fel "zárjuk be a börtönöket, tele vannak bűnözőkkel" logikájú kérdéseket.
2013. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Jajj, a kedvencem ezek a "források", főleg antalvali! Majd ha mutatsz neked egy peer-review alatt átesett tanulmányt valami vezető orvosi szaklapból, ami ugyanezt állítja, akkor beszélhetünk, buci, addig nincs másról szó, mint pár idióta konteós internetre felrakott alaptalan, tudománytalan fröcsögéséről.
2013. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Ja, amúgy 51%, aki minden jobber/konteós kérdésnél úgy érvel a balos, liberális, tudományos érvek ellen, hogy "ne hazudj!", te vagy a kedvencem! Örülök, hogy most már konteós szcientológus oldaladat is megismerhetem! Hogy vannak a szivarűrhajók a gonosz ufólelkekkel? :DDDD
2013. aug. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, eddig úgy tudtam, hogy a zsidók/CIA/üreges földi gyíkemberek meg MKULTRÁzták az összes ámokfutót és azért tettek meg amit. :D De igazából csak a dilettáns, hozzá nem értő elmeorvosok miatt van, akikhez jár egy figura kezelésre, bekattan, mészárlást rendez, majd kitalálják a nagyeszű konteósok, hogy biztos az elmeorvos miatt gyilkolt a fazon. Hát a pofám leszakad. Szerintetek ha egy tűzesethez több tűzoltót küldenek ki és nagyobb az anyagi kár mint azoknál az eseteknél, ahova kevesebb tűzoltót küldtek, akkor a legjobb megoldás az, ha semennyi tűzoltót sem küldünk?
2013. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!