Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meghalt Csatáry László. Mi a...

Meghalt Csatáry László. Mi a véleményed, a körülötte kialakult ügyről?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 15:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%

Engem a simon vizestál "központ" közleménye hányatott meg 1 kicsit. Nincsenek megelégedve azzal hogy meghalt az öreg,sokkal nagyobb büntit akartak neki! Ugyan mit?

Nagyon remélem 100 év múlva ismét beakarják perelni a MÁV-ot.

2013. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%
Egy ilyen lelki k.rccsal kapcsolatban hogy lehet azt leírni, hogy Isten nyugosztalja? Hát nem, még ott se legyen nyugalma!!!
2013. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Akkor béke poraira. Nem mondom, hogy ne foglalkozzunk a már elhunyt emberek viselt dolgaival, de vitatkozni felesleges rajta.
2013. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Ő már a földinél sokkal keményebb törvényszéken felel, meg fogja kapni a büntetését. Azért sajnálatos, mert így majd kegyeleti okokból kimosdatják, és megint nem lesz elszámolás, szembenézés, megáll a társadalmi párbeszéd az ügyben. Én nem vártam, hogy leülje, nyilván megúszta volna egy háziőrizettel, ebben a korban meg az már nem is büntetés neki. Azt viszont szeretném, ha az összes hozzá hasonló aljas szadista elő lenne citálva.

Így viszont, hogy meghalt, legalább lesz energia utánajárni a másik mocskos disznónak, a Biszku Bélának, neki még van pár éve, szívesen látnám, hogy őt is elszámoltatják.

2013. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mustafa33 ***** válasza:
42%
Hogy bűnös volt e vagy sem, azt egy magyar bíróságnak kellet volna eldönteni egy új nyomozás lefolytatása után. A csehszlovák "népbíróságok" ítéleteit nem lehet fentartások nélkül elfogadni. Azok a Beneši szellemben működetek, azoknak mindenki bűnös volt aki magyar. Egyik szempontjuk a magyarok vagyonának megszerzése, másik a magyarok elrettentő büntetése, a nacionalizmus és sovinizmus volt a mozgatórúgójuk. Mit lehet mondani egy olyan korszakról, amikor a csecsemő is háborús bűnös kategóriába esett és viselte is ezért büntetését ha magyar volt.
2013. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

Népbíróság ide, népbíróság oda, gyalázatos szadista volt, olyan, akinek gazsága a német tiszteket is felháborította, ezért megparancsolták, hogy hagyja abba a szadizmust. Ennek semmi köze Beneshez.

Az ilyennek bíróság elõtt a helye, akkor is, ha 120 éves koárig sikerült elekrülnie.


Lehet, hogy a fidesz-bíróság elõtt most is megúszta volna, de az a BÌRÒ, AKI elé most került pontosan tudja mit tett és igazságosan fog ítélni. Ez biztos.


Senki ne óhajtson - majd annak idején - cserélni vele, nagyon rossz bolt lenne.

2013. aug. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%

"Nem irigylem, kemény évek várnak rá ..."


Hehe, én sejtem, hogy hogy értetted... ;)


Amúgy meg róla az a véleményem, hogy még gyorsan kellett volna összegyűjteni egypár tizenéves fiatalt, bemutatni a vén trottyot egy kisebb történelmi előadás keretében, majd ennek nyomán a tinikkel jó alaposan megveretni, de úgy istenigazából. Ha azt meg még túléli, esetleg boncolási gyakorlatot levezetni rajta.

2015. jan. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!