Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lenne vajon, ha a politikus...

Mi lenne vajon, ha a politikusaink helyét egy időre a sportolóink vennék át?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerinted Smidt Pál jó politikus?Szerintem nem.Amíg olimpikon volt,addig a kommunisták támogatták,amióta már nem sportol a Fidesz szekerét tolja.A MOB éléről is hiába akarták eltávolítani,nem volt hajlandó lemondani.

A többi sportoló sem lenne különb nála.Aki pedig tisztességes,az nem lenne politikus.

2009. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
22:44 - Nem a kérdésre válaszoltál. Én ilyet leírtam? Nem. Írtam nevet? Nem. Általánosságban érdekel, mondjuk 1 napra, 1 hétre, 1 hónapra, valamennyi időre helyet cserélnének a mostani sportolóink a mostani politikusainkkal. Mocskolódást kérem mellőzni. :-) Ha mégis lenne, aki nem bírja megfékezni az indulatait, felhatalmazom a moderátorokat a kérdés törlésére, és ezt vegyék komolyan!
2009. okt. 25. 23:01
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, írhattam volna zenészt, színészt, bármit, a helyzet nem végleges és nem kizárólag 1 területre, hanem általánosságban értendő, mint egyes helyekben ha sulinapon helyet cserél a tanár meg a diák 1-2 órára.
2009. okt. 25. 23:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
minden tiszteletem a sportolóké, de nem az intelligenciájukról híresek. azt nem mondom, hogy hamarabb vinnék csődbe az országot, mint a szocik, de hogy csődbe vinnék, arra a nyakamat teszem. nem is, inkább a péniszemet, mert az jobban fáj. :)
2009. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Először is : a feltett kérdésre válaszoltam.

Másodszor: a kérdés feltevése értelmetlen.

A sport is és a politikas is egy szakma.Ahhoz,hogy jól végezze el a munkáját,sokerőfeszítésre,tapasztalatra,erőfeszítésre van szükség.Ha ez hiányzik,akkor egyik sem lehet sikeres.

Mi értelme lenne ha pl.Orbán vagy Bajnai egyhétre,hónapra beállna bokszolni,Kokó pedig miniszterelnök lenne.Mindkettő csúfosan megbukna,mert semmi tudásuk,tapasztalatuk n incs ezen a téren.Egy sportoló legfeljebb képviselő lehetne ( már ha van rá ideje és meg is választják).

Remélem,ezt nem mocskolódásnak veszed,mert nem annak szántam.

2009. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

23:35 - Te nevekben gondolkodsz, én nem úgy értettem, és nem értelmetlen, fogalmazzunk inkább úgy, hogy "képzeld el, legyen egy kis fantáziád". Ez most nem a földhözragadt racionalista sárdobálás kérdése, ez most egy mi lenne ha kérdés, és légyszíves úgy is tekints rá. Ne nevekben gondolkodj, hanem csoportokban. Van fantáziád? Használd!

A második válaszoló használta, neki köszönöm :-)


Még azt azért leírom, hogy a tiszta sportolóknak van egy fontos tulajdonságuk, amit én a mai politikusokban nem látok, de ugyanígy vannak más alkotó, tehetséget igénylő szakmákat űzőknek is olyan tulajdonságaik, amik lehet, hogy a politikusoknak, de a magyaroknak mindenképpen, hasznosak lennének a nép érdekében.

Szóval még ha szakmai szinten talán nem is lennének alkalmasak - bár a politikusainkról is megvan a véleményem -, de talán van, amit át lehetne emelni a politikába.

2009. okt. 25. 23:41
 7/12 anonim ***** válasza:
vmelyik értelemharcos magyar focista biztos kurv@jó politikus lenne, jah..:D:D
2009. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Feltételezve, hogy tisztességesek, a VALÓDI teljesítményre mennének!

Ha nem maradna politikus közöttük, még talán ki is tudnának teljesedni...

2009. okt. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

már volt rá példa hogy pl egy szinész politikus legyen

pl Arnold Schwarzenegger

2009. okt. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és Reagen is erre példa, meg a Barátok köztes fiú(a nevét ne kérdezzéetek)
2009. okt. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!