Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nah és ilyenkor mi van?

Nah és ilyenkor mi van?

2009. okt. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
ilyenkor mi van? A magyar feljelentés tesz. és a cigányok megfenyegetik megverik esetleg megölik őt és családját. ennyi.
2009. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ezt mindeddig értem, de az miért van, hogy, ha a srác visszaüt akkor rasszizmus vádjával feljelentik+a boxolói pályafutásának is lőttek. ezek a pujarok meg megússzák(a legkeményebb esetben) igazgatói intővel. nem tűnik fel az ország vezetésének, hogy ha nem változtatnak, akkor polgárháború lesz?
2009. okt. 22. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanmár ne áltassuk magunkat hogy ha szigorúbb törvényeket hozunk akkor megszűnik a cigánybűnözés.

Ugyanis a "gádzsók" meglopása,gyilkolása,csesztetése hozzátartozik a cigány félnomád kultúrájához.

Cigánybűnözés minden országban van ahol cigány előfordul.Csak annyi a különbség hogy ahol kevesebb cigány él ott kevesebb az általuk elkövetett bűncselekmény,ahol pedig több a cigány ott súlyos gondot jelent a bűnözésük(Pl:Magyarország,Románia,Szlovákia,Lengyelország..stb)


A szocializmus alatt is ugyanúgy volt cigánybűnözés,csak akkoriban még jóval kevesebb volt a cigány és ugye a rendőrállam is visszaszorította picit.


Szerintem a megoldás az nem a szigorú törvények,csendőrség meg a satöbbi,mert már láttuk a környező országokban hogy ezek se szorították vissza a cigánybűnözést.


Szerintem a megoldás az lenne ha a cigányságot tervszerűen kitelepítenék Európából.Visszavinnék őket őshazájukba Indiába,ahova valók.

2009. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne? A gyereket meghurcolják, mert csúnyán nézett. A cigót meg kitüntetik, mert fellépett a rasszistán néző gyerek ellen. Magyarországon élünk.
2009. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
HAHÓÓ, EZ ABSZURDISZTÁN!!!
2009. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, sajnos ez most nem csak Magyarországon van így, hanem a világon mindenhol. Vegyük mondjunk amerikát, ha egy afroamerikai megöl egy fehért az bűn, ha egy fehér megöl egy afroamerikait az már faji bűn. Ez a baj. Mert a bűntett oka vagy minősége nem változtatja meg a bűnt. Szóval ha a fehér csak azért ölte meg meg utálta mint embert attól még megölte, de ha már azért ölte meg mert fekete és utálja őket attól még ugyan úgy megölte szóval még mindig akkor is csak gyilkosságról beszélünk. Igen, előbb utóbb polgárháború lesz, de hamar le fog csengeni mivel a magyarok erős túlerőben vannak, hamar elfoglalják a katonai bázisokat, fegyvereket.. aztán jöhetnek a romák a kaszával, ásóval ha a magyaroknak teljes golyóálló öltözékük van és modern fegyvereik...
2009. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy: a faji bűnnel és a rasszizmussal is csak azt mutatják ki, hogy a fehérek jobbak mint a színesbőrüek. Nem lehet arra hivatkozni, hogy ez olyan rasszizmus mint ami a II. vh.-ban volt... NEM! AZ EGÉSZ RASSZIZMUSSAL CSAK ANNYI VAN HOGY EGY FEHÉR JOBB MINT A NEM FEHÉR ÉS EZT MOST JÓLMEGASZONDTAM'!! HA EGY CIGÁNY MEGÖL EGY MAGYART AZ BŰN! IGEN! DE HA EGY MAGYAR MEGÖL EGY CIGÁNYT AZ MÁR RASSZIZMUS, FASIZMUS!!! NEM NEM AZ! HA MÉG AZ IS, MERT AZÉRT ÖLTE MEG ATTÓL MÉG UGYAN ÚGY SIMA BŰN!!
2009. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!