Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egerben tényleg úgy oldották...

Egerben tényleg úgy oldották meg a cigánykérdést, hogy átdobták őket Ózdra?

Figyelt kérdés

Ez tényleg így volt?

Áttelepítették őket Ózdra?



2013. júl. 20. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért a Szala parton nem sétálgatnék nyugodt szívvel... :)
2013. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 _Danika_ válasza:
Én erről nem is tudok pedig világéletembe egri voltam. Ja és a szalát én is elkerülném :D De ha a kérdésedre választ akarsz kapni meny oda és nézz körül.
2013. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 intrepid ***** válasza:
100%
A IX. kerület rekonstrukcióját úgy oldották meg, hogy a lebontott lakások helyett, a XXI. kerületben vettek lakásokat a hátrányoséknak. Exportálták a nyomorúságot.
2013. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Győrben is szétszórják a cigányokat, aztán most minden városrészt lelaknak.
2013. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Öröm volt olbasni a válaszokat. I love you liberalizmus.
2013. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Azok a cigányok pedig, akiket az egri utcákon látsz csupán délibábok.
2013. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csatlakozom egy korábbi válaszadóhoz, Ferencváros rehabját is úgy végezték el, hogy az ott élő cigány származású családokat Csepelre költöztették, rendes, dolgos emberek kárára. (52m2-es lakásba 17 cigány személyt-mondván-előtte kisebb lakásban laktak)
2013. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem "megoldás". Egy helyről kipaterolják őket, de az új helyen meg ugyanúgy megkeserítik a lakosok életét. Sajnos ezt nem lehet egy egyszerű "exporttal" letudni.
2013. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!