Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az írásról?

Mit gondoltok erről az írásról?

Figyelt kérdés
[link]
2009. okt. 17. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon megható. Csak az vérben fürdés ne lenne ott a végén...
2009. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Már most is fanatikusok,mint pl. a hívők.Nem tudom,hogy hánycsalád csatlakozik hozzájuk.Azt is nehezen tudom elképzelni,hogy a gyerekeik is elfogadják a programjukat.
2009. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Szicíliában pont ilyen jelszavakkal indult annak idején a maffia.

Röviden összefoglalva: szerintem ez (leendő?) bűnözők gyülekezete.

2009. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Egyébként,szerintem igazán remek írás.


Ha valóban úgy építik most a hungarista mozgalmat Magyarországon ahogy leírja.Tehát ha nem a fanatikus egyének közösségét akarják létrehozni hanem egy hazafias családok közösségét.Akkor tényleg van esély a felemelkedésükre.

A kereszténység is anno így kezdett felépülni és ha ma megnézzük,hát eléggé felépült.


Bár nem vagyok hungarista,de magával az eszmeiséggel szimpatizálok.Ismerem a céljait.

2009. okt. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

"Röviden összefoglalva: szerintem ez (leendő?) bűnözők gyülekezete."


Szerinted...

Szerintem meg ez a jövő,ami szebbé tehetné Magyarországot.

A bűnözők gyülekezete meg nem ők,hanem a jelenlegi korrupt politikai elit(Fidesz,MSZP,SZDSZ,MDF)ami 20 év alatt 3szor juttatta államcsődközeli helyzetbe az országot,idegen kézbe jutatta a nemzeti vagyon 90%át,sikeresen irtotta ki a nemzeti érzelmeket,a családcentrikus gondolkodást,a hagyományokat....


Ha választanom kellene hogy egy a nemzetet,családot pártoló,hagyományokon alapuló,emberközpontú Hungarista államban éljek vagy egy az értékek pusztító,erkölcstelen,pénzközpontú Liberális Demokráciában éljek,én gondolkodás nélkül a Hungarizmust választanám.

2009. okt. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretem az MNA-t, az írásaik 95%-ával egyetértek (azért Lajdi ír néha olyanokat amivel nem egészen!).

Amúgy az írás amit linkeltél jó, tartalmas, az MNA-tól én nem is várok mást.

Amúgy persze, az átlag birka már hőzöng h "hűez milyen írás", pedig ez egy átlagos norma kéne hogy legyen.

2009. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

tele van rizsával.


"A mi célunk az Élet."

"Fanatikusak leszünk, mindenre elszánva, vérben fogunk fürdeni, és csak a hitünket nézzük."



gratulálok.


akkor csak imádkoznom kell, nehogy megvalósuljon.

2009. okt. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ijesztő.
2009. okt. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!