Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen munkám legyen?

Milyen munkám legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hova csatoljam ezt a kérdést! Itt egy kis rövid ismertető rólam: Barna hajú, barna szemű, kedves, barátságos, állatszerető( kutya, ló főleg) lány vagyok. tanulok angolul, az első 4 évben kitűnő tanuló voltam, 5.-ben 4.8, 6.-ban 4.7 voltam! Most 7.-es leszek és még nem tudom mi leszek!! Akartam már fodrásznak, katonának, tanárnak, rendőrnek, pincérnek és pankrátornak tanulni de nem tetszenek! Valami állatokkal (kutya, ló) való munkát szeretnék! Persze amiért fizetnek!!! :)
2013. júl. 3. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
legyél villamosmérnök
2013. júl. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Élni is szeretnél a későbbi munkádból, vagy úgy gondolod, hogy lesz, aki eltart?
2013. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Javaslom jelentkezz közmunkásnak!
2013. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Valami normális nincs?????
2013. júl. 3. 18:59
 5/17 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy ti ezt a munkát csináljátok bár az első válaszoló lehet hogy nem hülyésked de a 2. és a 3.-nak nem kellett volna írnia! Már bocs!
2013. júl. 3. 19:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs kishölgy, csak az évek meg a rutin...

2. vagyok. Azért kérdeztem, hogy lesz-e aki eltartson, mert aki állatokkal foglalkozik, az megélni a fizetéséből biztosan nem fog. Tehát ha élni is szeretnél, akkor sajnos van egy rossz hírem: mást kell választanod. Ennyiből, főleg a külső jegyeidből meg nem lehet sokmindent ajánlani.

2013. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Te mi vagy?
2013. júl. 3. 19:37
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, legyél villamos vagy gépészmérnök. Az egyetemen bele lehet őrülni a tanulásba, de ha egyszer elvégzed akkor annyi melód lesz, hogy kinyalják a segged is a technikusok, nézed a szalagmunkásokat és e mellé még akkora fizetést is adnak, hogy lesz miből lovacskázni.

Ne akarj állatokkal foglalkozni hivatás szerűen, mert úgy megfogod őket utálni, hogy csak nézel. És még rosszul is fogsz keresni.

2013. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az iskolai jegyek nem jelentenek semmit az ég világon. Az élet arról szól, hogy mennyire tudod azt te eladni, hogy mennyire hasznos vagy, és mások pedig mennyire nem.
2013. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én informatikus vagyok, azon belül programozó. Ebből jól meg lehetne élni, de annyira unalmasnak és bezártnak tartom, hogy inkább mást dolgozok feleannyiért egy családias kis cégnél (anyagbeszerzés, minőségi ügyek, kapcsolattartás, fordítás, gyártás tervezés stb).
2013. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!