Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül olyan,...

Van még rajtam kívül olyan, aki ezentúl inkább készpénzben kéri a fizetését?

Figyelt kérdés
Nehogy már a bankok is lenyúljanak egyre többet belőle!
2013. jún. 29. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én csak is készpénzben kérem a fizetésemet. Amelyik munkaadó az átutalást erőlteti, tárgytalan.
2013. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Inkább számolj utána. Vannak a bankoknak olyan termékeik, amiket megfelelően használva nemhogy még többet vonnak le, hanem még pluszban is ki tudsz jönni. Egy olcsó bankszámlával és hitelkártyával ezreket nyerhetsz havonta. Készpénzre nincs is szükség. Én szinte nem is használok.
2013. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Ha mindig egy dolog alapján következtetsz általánosan, hol búskomorságba kell esned, hol végtelen lelkesedésben törhetsz ki. Akár percenként másképp, attól függően, mennyire figyelsz a környezetedre.

Itt mindössze a kormány egy újabb pénzbegyűjtési akciójáról van szó, amely nem is a legfájdalmasabb. És valóban kezelhető. Csak annyi történt, hogy kicsivel több gondot kell fordítanod rá.

Egyébként a legtöbb munkáltatónak nincs is módja készpénzben fizetni, nem beszélve az érdekéről. Ők is bankból veszik fel előbb, és ekkor övék a veszteség...

2013. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

@11:04: Eddig ez valóban így volt, de a mostani pluszok már ezt nagyon nehézzé teszik és egyre inkább a mínuszok fognak kijönni.



"Nehogy már a bankok is lenyúljanak egyre többet belőle!"

Az a gond, hogy nem a bankok nyúlnak le sokat belőle, hanem most például már megint az állam szórakozik az adókkal...

2013. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Kb. 300.000 fizetés fölött megéri számlára kérni. Ez alatt szerintem nem fizet annyit a bank kamatra, mint amennyi ilyen-olyan költségeket levon erre-arra.
2013. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Az első kirablásodig teljesen jól fog működni a készpénzmánia. Tök jó érzés amúgy 50-80000Ft-tal a zsebedben postára menni feladni a csekkeket.
2013. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mentem már 120 ezerrel a zsebemben is postára. Honnan látszik rajtam amúgy, hogy mennyi pénz van nálam? :)
2013. jún. 29. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont pár napja kellett a Blahán automatából felvennem 100.000-et, mert a boltban ahol telefont vettem nem volt kártyás terminál.


A gép persze 5000-ekben adta ki a pénzt, a tárcámat alig tudtam becsukni.

Szerintim akkor eléggé látszott, hogy nem kevés pénzt van a zsebemben, nem volt túl jó érzés.

2013. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vadkan01 ***** válasza:
Én aranyrúdban kérem.
2013. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Több száz bank van ma Magyarországon... oké, ezek közül szóba jön kb. tíz, de már abból is bőven lehet válogatni.
2013. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!