Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt a nézetet hogy nevezik,...

Toma9973 kérdése:

Azt a nézetet hogy nevezik, mikor valaki az ellen harcol, hogy a politika irányítson mindent?

Figyelt kérdés
Nem tudom,én például minden embernél csak azt hallom így fidesz,úgy gyurcsány és annyira elegem lett belőle hogy kíváncsi lennék hogy azt pontosan hogyan hívják mikor az ellen vagyok hogy a politika irányítson mindent!Azt tudom hogy anarchizmus,de az anarchizmusnak van több ágazata is és ez nem tudom melyik!
2013. jún. 22. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

több ága van valóban, de simán a politika- és központi hatalomellenesség a sima anarchizmus jellemzője, a specializálódás más dolgokban jelenik meg, abban, hogy a hatalom megbuktatása után hogyan menjenek a dolgok.


[link]

2013. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. jún. 23. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!