Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha levonul az árvíz, mi lesz...

Tetris kérdése:

Ha levonul az árvíz, mi lesz azokkal a jó, erős zsákokkal?

Figyelt kérdés
Csak nem dobják ki azt a sok ezer zsákot? Ez óriási pazarlás lenne! Vagy az árvíz után elvihetik a helybeliek?

2013. jún. 7. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Otthagyják és elhordják a cigányok 1 nap alatt (amit 1 hétig építettek). Nálunk már loptak pár zsákot.
2013. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amivel érintkezett a víz azokat összeszedik és megsemmisítik, mert fertőzőek lehetnek.

Ami nem érintkezett vízzel azt elviheti a lakosság, a homokkal együtt.

2013. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 éve itt rohadnak. Itt hagyták emlékbe.
2013. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megsemmisítik mert a víz miatt fertőzőek lehetnek. A homokot persze kiszedik belőle és elszórják főleg homokbányákba vagy ilyen helyekre, aztán a természet megoldja a többit. Amikor néhány éve volt a környéken egy kisebb árvíz azokat a homokzsákokat is elszállították, de pár idióta a közeli erdőbe vitte őket ahol barikádot csináltak belőle az ottani airsoftosok. Persze én is airsoftoztam egy időben akkor volt saját zsákunk amiből csináltuk, de amikor jött az ár akkor bepakoltuk őket az autókba és vittük a partra a népnek örültek neki, most meg árvízi zsákok vannak ott vagyis voltak szerintem mert mivel azon a helyen található pár homokbucka így tuti elvitték.
2013. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!