Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Javítana a vitafórumon az, ha...

Ettro kérdése:

Javítana a vitafórumon az, ha minden kérdező kiírná a korát?

Figyelt kérdés

Rengeteg féle kérdés van itt, de vannak kicsik és tanulók is itt.


Ha látnánk, hogy egy fiatal tesz fel "bugyutának" tűnő kérdést toleránsabbak lennének az emberek vele szemben?


Sok esetben én is mosolygok egy két kérdésen, pedig egy 14 évesnek lehet, hogy egy komoly kérdésnek tűnik.


Pl.: Egy 20 év feletti kérdező már biztos, hogy állja a sarat, de az annál fiatalabbak, vagy a 15 alattiak lehet, hogy egyes kemény válaszokat megalázónak érezhetik. Ki mit gondol erről?



2013. jún. 3. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan kort ír be amilyet akar, sőt ha belehetne írni és látszódna mindenki 115 és 100 év felett lenne. Olyan ez mint a becsület kassza...
2013. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez igaz! Arc nélkül mindenki könnyebben "arcoskodik".

De, hogy ez jó vagy rossz, arra még nem jöttem rá. XD

2013. jún. 3. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát kéne inkább egy külön kategóriát nyitni a fiataloknak
2013. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen, nem hinném, hogy sok tizenévest érdekelne a politika, ha meg igen, akkor nem attól kapott kedvet rá, hogy meglátta gyk-en a politika rovat létezését.
2013. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt mint már írtátok is könnyű lenne ezt is behazudni, a másik pedig, hogy a kor nem mindig mérvadó.

Vannak teljesen elborult idióta 50 évesek és normális, jó eszű 15 évesek is.

2013. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az IQ-t lenne kötelező kiírni, hamar kiderülne, hogy a kommentelők átlaga 125 feletti...
2013. jún. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen sem pofáztam hülyeségeket, pláne nem egy nyilvános fórumon. Nem mentség.
2017. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!