Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez lehet europa jovoje?

Ez lehet europa jovoje?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Sb9dXp1cN-Q


Nagyon talalo a video, es szerintem nagy esej van ra, lehet hogy nem 2029 ig de elobb utobb ez valoban bekovetkezhet.


2013. máj. 13. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem kizárt.
2013. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem simán ez lesz.

Nem értem minek kapálóznak a liberálisok, a hülye is látja, hogy nem megy nekünk ez az együttélés, nem véletlenül alakul ki a területi szegregáció se.

A legjobb, h pont akkor a balibeknek kellene megmutatni azzal, h beköltöznek életük végéig a cigányok közé mondjuk.

Ehelyett itt a gyakorin okoskodnak.

Bár én egyre jobban kezdem azt hinni, hogy igaza van azoknak, akiket a mai média nácinak hív.

Az ő teóriájuk szerint ennek az erőszakos együttélésnek az a lényege, hogy keveredjenek a rasszok, hogy legyen egy korcs meg a fajtiszta zsidó nép.

Ugye ők valahogy Izraelben nem nagyon akarnak keveredni a palesztinokkal(ennek ellenére minket magyarokat rendszeresen bírálnak), de másokkal se.

Mi más állhatna emögött a baromság mögött?

Kinek jó ez, h minden országnak tele van a töke a bevándorlókkal.

Persze én elhiszem, h a Mcdonalds meg Coca-Cola reklámban jól mutatnak a különböző kultúrájú emberek, de tapasztalatból tudom, hogy nagyon unják már az "őslakosok" a banánt.

2013. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Ezt csehek készítették.


Ide vezet a szélsőséges liberalizmus.

Ha ilyen hülyék az európaiak....


Simán lehetséges az amit a videóban mutatnak.Elnézve , hogy mik vannak a Közel-Keleten , simán.


Az iszlám nem érett még meg arra , hogy Európába engedjék.A többségüknek középkori a gondolkodása.És hogyha középkori gondolkodásúakat engednek a modern Európába , abból előbb utóbb hatalmas baj lesz.


A liberális emberek pont azokért az elvekért , értékekért küzdenek ,amelyek emiatt a bevándorlás miatt elfognak veszni és üldözve lesznek.

2013. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
liberalizmus öngyilkos eszme
2013. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan lesznek a párizsi, londoni (vagy Magyarországon Gyöngyöspatai)zavargásokhoz hasonló összecsapások , de szerintem polgárháborútól nem kell tartani.
2013. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!