Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A holokauszt tagadóira miért...

A holokauszt tagadóira miért fogják rá, hogy zsidókat akarnak irtani?

Figyelt kérdés

Adott egy embercsoport, akik nem hisznek benne, hogy a zsidókat szándékosan és célzottan gyilkolászták a munkatáborokban.


Abból a tényből, hogy ők ebben hiszen, hogy következik az, hogy ők holokausztot akarnak? Miért akarna zsidókat irtani egy olyan ember, aki már abban sem hisz, hogy a 40-es években szándékos irtás történt?



2013. máj. 9. 10:45
1 2
 11/17 _Jessy_ ***** válasza:

Most őszintén. Szerinted van olyan személy, akit nem tituláltak náciimádónak azok után, hogy a holokauszt történéseit legkisebb mértékben is kétségbe vonta?

Nem mellesleg, ha cáfolhatatlanul bizonyítani tudok valamit, nem kell börtönnel elhallgattatnom, azt aki nem hisz nekem. Még ha makacsul a bizonyítékok figyelmen kívül hagyásával tagad, akkor sem. Azzal csak még több kételkedőt szerzek. De tudjuk, hogy a törvényhozók nem az eszükről híresek. :D

Egyébként azt gondolom, veled hiába szállnék vitába, hogy miért jogellenes a kusstörvény. Eléggé elvakult vagy ahhoz, hogy ilyesmiről érdemi vitába lehessen veled szállni.

2013. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

#11


Egy tényről hogy akarnál vitázni? Megtörtént, mindenki tudja, mindenki elismeri. Csak van néhány kis féreg akik előmásztak így 60 évvel az eset után és megmondják a tutifrankót egy olyan eseményről amikor még nem is éltek. Vagyis nem mondják, mert ahhoz is gyávák. Erről ennyit.

2013. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 _Jessy_ ***** válasza:

Én csak annyit mondtam meg, hogy nem tetszik a kusstörvény. Ezért fel is vagyok háborodva, de egy valamit tarts szem előtt:

Kettőnk közül nem én acsarkodom állat módjára. Erről ennyit.

2013. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

1. Lesz@rom a zsidókat és lesz@rom a holokausztjukat, semmi közöm hozzá, és @urvára elnyomásnak érzem a szólás szabadságomat azzal, hogy megtiltják, hogy esetleg tagadjam a tényeket, nem azért mert hiszek benne vagy sem, hanem csak azért mert éppen úgy tartja kedvem, hogy tagadom a holokausztot. Mi az, hogy nem tagadhatok le valamit? Ha letagadom, hogy a Nap körül forog a Föld, az sokkal egzaktabb hazugság mint az, hogy bármi módon tagadok egy történelmi eseményt, ami abszolút pontatlan és szubjektív fogalom. Már évek óta a halottak számán vitatkoznak, meg ezeken a hülyeségeken, mindenki gondoljon és mondjon amit akar mi az, hogy nem mondhatom ki a szubjektív véleményemet a holokausztról?



2. Lassan 70 éve történt eseményt qurvára lesz@rom, hogy mi volt ott meg mi történt a zsidókkal. Éppen ez a baj, hogy nem azt mondjuk, hogy kivégeztek X fő magyart a németek a II. világháborúban, és emlékezzünk meg a holokauszt magyar áldozatairól, hanem folyamatosan ki van emelve, hogy a zsidók, mert csak a zsidók szenvedtek, és csak a szidókat érte veszteség akkoriban. Ne nyafogjanak már nekem 60-70 évvel az egész után! Kártérítések sokaságát kapták és követelik jogtalanul! Az állam pénzét szívják, a mi pénzünket, miközben én vagy ti semmivel nem tartozunk nekik, semmivel sem most sem korábban sem később nem fogunk tartozni semmivel! Pláne nem az X. generációnak akik azért tartják a markukat, mert a nagyapjuk vagy a dédnagyapjuk ott volt táborozni a fritzeknél!


L.E.SZ.A.R.O.M hogy mi volt a nagyszüleikkel, és nem akarok róla hallani éjjel nappal a tévében, sem olvasni róla az újságban, sem máshol folyamosan ezt látni.


Kaptak eleget, mit akarnak még? Pofátlan népség! Semmi soha nem elég nekik! És akkor csodálkoznak, hogy kapzsi zsidónak, élősködőnek, meg vérszívó sátánoknak titulálják őket?

Már nagyon fárasztó amit művelnek! :(

2013. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szépen megfogalmaztad a lényeget, leírtál mindent
2013. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert fenn kell tartani a status quo-t és "megkímélni" az embereket más álláspontok megismerésétől. Ki tudja, még a végén gondolkodni kezdenének. "Hova vezetne ez?!" - Mrs Lipton.
2013. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem tagadom egyetertek vele :-D
2013. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!