Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen lenne? Mit gondoltok?

Milyen lenne? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Vajon ha a nácik nem gyűlölték volna a zsidókat, és nem ölték volna meg, jobb lenne ma az emberek véleménye Hitlerről? Nem történt volna meg a holokauszt. Mit szóltok?

2013. máj. 1. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Semmi bajom sem Hitlerrel, sem a holokauszttal.
2013. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szabad vélemény nyilvánítás.
2013. máj. 1. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Attól még lemészároltatott több millió nem zsidó embert csak mert olyan volt a kedve szal nem lenne semmivel pozitívabb személyiség.
2013. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetett volna őket úgy is nem szeretni, hogy nem ölik le őket. Most ha nem komálok valakit, még nem kell feltétlenül leölnöm...
2013. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem lenne jobb. Kirobbantotta a II.Világháborút,a háború sújtotta országokat gazdaságilag tönkretette.

Ezt nem lehet megbocsátani neki.

2013. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne jobb véleményünk egy egész világot megszállni akaró és emberek millióinak (zsidóktól függetlenül is) halálát okozó agyament diktátorról?
2013. máj. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha Hitler nem gyilkolászta volna le a politikai ellenfeleit, a zsidókat és nem robbant ki háborút a lengyelek lerohanásával, akkor ma jó fej embernek tartanák szerintem.
2013. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk már Csehszlovákia lerohanása sem volt valami jószívű tőle. Igazából a Szudéta-vidék Németországhoz való csatolásáig csakis német többség által lakott területeket kebelezett be, ami mondhatni teljesen jogos volt, mert ha német többségű egy terület és Németország szomszédságában van, akkor teljesen rendben van, hogy a része akar lenni az anyaországnak.
2013. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne róla az emberek véleménye. Bár nem vagyok náci de szerintem volt egy kicsi igaza.
2013. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!