Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok? Hmm?

Mit gondoltok? Hmm?

Figyelt kérdés

Most néztem Magyarország népességének változását (Csonka Magyarország) [link]


Gyakorlatilag 40 éve folyamatosan csökkent a népesség. De Ratkó korszakban a népesség egy év múlva 100.000- el nőt.

Vagyis ha nem lett volna Kádár, ne törölte volna el az abortusztilalmat stb. Akkor évente kb 100.000 gyerek született volna, vagyis 1956-tól 1989-ig hárommilliónál is több ember élne Magyarországon. Vagyis ma kb 14-15 millión lennénk, csak MO-n! Ti mit gondoltok erről?



2013. ápr. 28. 15:42
 1/7 anonim válasza:
88%
több lenne a munkanélküli
2013. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát most csak ezért nem fogok 10 darab pulyát kipotyogtatni magamból, már ne is haragudj.
2013. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Amúgy meg lexarom.
2013. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jó kérdés, csak kissé bonyolúlt és nem a gyakori kérdéseken fogom nekeked részletezni mert letiltanak, vagy törölik a válaszom,


ha tudod akkor úgyis mindegy, ha nem akkor meg olvasgas és tanulj még.

2013. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem probléma, hogy fogy a népesség SŐT világszerte fogynia kéne ha összevetjük a volt Nagy-Magyarország területén kb 35 millió ember él az 1600-as években ha jól tudom ez 7 millió fő volt így is jóval többen vagyunk mint ahányan kéne lennünk 7 milliárd fő nagyon sok...kb 3-4 milliárd lenne az ideál...
2013. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na álljon meg a nászmenet!

Miért jó, hogy fogy a népesség?


Persze mondani szokták, hogy a Föld túlnépesedett, de az, hogy nem szülünk gyereket az nem oldja meg a problémát. Így ugyanis elöregedik a társadalom, a mai emberek nem 30 évig élnek, hanem már 80 évig. Ha nem lesz gyerek kifogja eltartani az időseket? Nekem adjon választ valaki. És senkitől sem várom el, hogy ide szüljön még tíz gyereket, nem is az volt a kérdés.

2013. ápr. 29. 16:31
 7/7 A kérdező kommentje:
3-4 milliárd lenen az ideál? És ki dönti el ki élhet, ki nem?
2013. ápr. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!