Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lekérni a bejövő...

Hogyan tudom lekérni a bejövő hivássaimat?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 17. 09:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha én feljelentést szeretnék tettni egy telefon zaklató miatt és leszeretném kérni a bejövő hívásaimat azt kérhetem a szolgátatótól? Vagy a rendőrség kérheti le én nem?
2013. ápr. 17. 10:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk első körben a hívás(s)listát nézd át.
2013. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Csak az a baj h többször is hív és a telefon nem jelzi ki h hányszor hívott.
2013. ápr. 17. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:

de kijelzi, mert van benn naplózás is (ne az utolsó hívások listában keresd, menj a menübe kutakodni, hogy hol a napló)


a szolgáltatótól te nem kérheted le, csak büntető ügyben a rendőrség, ügyészség

2013. ápr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincs olyan mert régi a telefonom olyan 2006os.

Értem akkor a rendőrségnek nem tudom beadni a bejövő hívásaimat? Akkor aki nekem ezt mondta az nem mondott igazat?

2013. ápr. 17. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:
a rendőrségnek azt tudod leadni, hogy melyik az a szám amiről zaklatnak ... ha nagyon akarod, akkor szakember kiszedi a telefonodból a hívások időpontját, de nem ez a fő gond ... mit tudsz tenni, ha letagadja a páciens, hogy zaklatott? ... rendben, hívott, beszéltetek, de nem zaklatott, hanem pl az időjárásról beszéltetek ... tehát nincs bizonyítékod arról, hogy mivel zaklatott ... bár a kéretlen hívások is azok, de nem tudom milyen szinten foglalkozik vele a rendőrség
2013. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor nem csak a bíróság kérheti le a bejövő hívásaimat?

2013. ápr. 17. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
a rendőrség is lekérhet a szolgáltatótól, de ebben az esetben nem biztos, hogy le fogja kérni (pl egy gyilkosság esetén ha lényeges, akkor biztosan lekéri)
2013. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!