Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Helyes e a monoki program?

Helyes e a monoki program?

Figyelt kérdés
Vagyis csak az kapjon segélyt aki dolgozik is érte.
2008. jún. 10. 19:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel az ég világon semmi baj sincsen. Láttam embereket akik segélyért álltak sorban, és 10x jobb fizikumúak voltak mint én. Kérdezem én...az ilyeneket mi gátolja a munkában? Ha nincsen testi és szervi baja, akkor húzzon el dolgozni. Közmunkáért pénz. Szerintem az elv nagyszerű, és remélem országos szintre emelik.
2008. jún. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%
én pl. baromira berágnék, ha a fizetésemet amiért időnként a belem kidolgozom valaki segélynek kezdené nevezni...
2008. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos van nálunk egy olyan ideológia, hogy a munka nem lehet kényszer. Emiatt törvénytelen a dolog. Ezt tudomásom szerint a New Yorki Egyezmény szabályozza, ami többek között a lánykereskedelmet, és a nyilvánosházak létesítését is tiltja. Elég nagy baromság, mármint a kényszermunka tilalma, de egyelőre ez a jogi helyzet. Én nem is ezt csinálnám, hanem megszüntetném a szociális segélyeket mai formájukban. Sokkal komolyabb ellenőrzést vezetnék be, és csak az kaphatna, aki tényleg 100%, hogy nem tudna dolgozni. A családi pótlékot viszont tényleg csak az iskolába járó gyerekek után adnám. Egyébként azért szidják annyit ezt a programot, mert kimondatlanul, de egyértelműen az élősködő cigányok lennének a szenvedő alanyai, és ezt sokan nem merik felvállalni.
2008. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a városban, ahol lakom van egy (sőt több is) cigány, kinek a felesége minden hónapban rendszeresen megy a segélyért. Jogos lenne a kérdés, hogy mi ebben a pláne?!

Csak annyi, hogy az ő férje a leggazdagabb talán az egész megyében, és az asszony is a legújabb full extás Mercivel szokott bekanyarodni az önkormányzathoz a kis "alamizsnáért"!

Na azért ez az igazi nagy disznóság! Neki milyen jogon jár? Gondolom alanyi jogon!!! De azért nem kéne ezeknek a dolgoknak a végére járni, hogy tényleg csak az kapjon szociális segélyt, aki SZOCIÁLISAN rá van szorulva!

DISZNÓSÁG ez az egész! Ebben az országban azokat az embereket dicsőítik aki lop, csal, hazudik, vagy esetleg full hülye, lásd. Győzike, Fekete Pákó,stb...

Az biztos, hogy itt addig nem lesz semmilyen fejlődés,míg az ilyen embereket többre tartják, mint azt, aki rendesen dolgozik, fizeti az adót!

Bár lehet, hogy én vagyok a hülye, nekem is inkább lopnom, csalnom kéne!!!

2008. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
A kormány valamiért nem akar józan paraszt ésszel gondolkodni, és azt nézni ami a saját népének elsődlegesen jó. Magyarországon a magyar az első-ezért hívják Magyaroroszágnak- és nem a cigányok, a zsidók és az egyéb iderohadt menekültek.
2008. jún. 18. 19:31
 16/24 anonim válasza:
100%
100%-ig helyes!!! És ha egyszer adná az isten, hogy népszavazásra kerüljön, azt hiszem elég egyértelmű lesz a végeredmény.
2008. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Igen, végre valahol csinálnak is valamit, nem szövegelnek. Nagyon is helyes!
2009. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A monoki polgármester is Jobbikos! :) Hajrá Jobbik!
2010. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 toteszke ***** válasza:
Rövid leszek: nagyon helyes.
2010. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
helyes
2010. márc. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!