Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok a belügyminiszériu...

Mit szóltok a belügyminiszérium sms-éhez amit majd mindenki megkapott?

Figyelt kérdés

Segitünk ! Ne hagyja el a gépjármüvét.Ha elfogy az üzemanyaga akkor üljön át egy másik gépjármübe ! Belügyminiszérium.

Tehátakkor klónozza magát a kedves címzett ,az egyik maradjon az autóban,a másik meg szálljon ki és üljön be egy másikba feltéve hogy van egy amelyik jár a környéken.Ez a legnagyobb állatság amit hallottam régóta,és semmi értelme.Ez nem segítség volt hanem egy vicc.Pont így müködik itt minden,káosz és fejetlenség minden vonalon ezért tartunk itt ahol.ÉBRESZTÖ !!!!


2013. márc. 15. 19:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Az hát:D És még hogy próbálja megmagyarázni a saját h.lyeségét te jó ég:D
2013. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Én nem magyarázkodom agyamputált gyökereknek .
2013. márc. 15. 20:43
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
Akkor magadnak minek magyarázkodsz drága?
2013. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Én azért megpróbálnék rajtad segíteni. bár tudom, hogy nem ismered a SEGÍTSÉG fogalmát, így tudom, hogy elég nehéz lenne ...
2013. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam meg :S
2013. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
De most őszintén, szerinted mit kellett volna tenniük? Átváltozni szupercsillagharcossá és az erejükkel elolvasztani a havat, vagy mi a farkam?
2013. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"Segitünk ! Ne hagyja el a gépjármüvét.Ha elfogy az üzemanyaga akkor üljön át egy másik gépjármübe ! Belügyminiszérium."


Erre én csak annyit tudok mondani, hogy tegnap este egy elakadt gépjárműből az utasokat és a vezetőt egy arra cirkáló rendőrautó mentette ki.

Délutáni munka után éppen a buszmegálló felé próbáltam menni, de a szél erősebb volt, így sokszor meg kellett állnom.

Ezért szemtanúja voltam, amikor megállt a hótorlasztól elakadt BMW mellett egy rendőrautó, az utasok és a vezető átszálltak. Ez este 10 óra után volt.

Úgyhogy valóban segítettek.


Egyébként én is megkaptam ezt az SMS-t, és nem merült fel bennem, hogy valami hátsó szándék lenne emögött.

2013. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
A másik gépjárműbe azt kell érteni, mint a Tom Cruise támadnak az idegenekbe, hogy megállsz egy kocsi előtt és leütöd a vezetőt, majd beülsz és továbbhajtasz. Reális!
2013. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Először nem értettem, hogy ha nem hagyhatnám el a kocsimat, akkor hogyan is ülnék be egy másik autóba a sajátommal együtt? A másik amit nem értettem, hogy jogosítványom sincs, akkor miért kaptam az sms-t? Szóval nekem is viccnek tűnt.
2013. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Akkor velem együtt Te is buta vagy,mintahogy néhány észkombájn itt irkálja.
2013. márc. 15. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!